Patrick Consulting OÜ
Registrisse kantud 14924943Patrick Consulting OÜ (registrikood 14924943) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2024. aasta müügitulu oli 53 219 eurot ja puhaskasum 9 794 eurot, bilansimaht 41 717 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Patrick Menichelli. Juhatuse liige on Patrick Menichelli. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.03.2020 (6 a 7 k) · Kotkapoja tn 2a-10, Tallinn, 10615
Registriandmed KMKR EE102631199 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102631199
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 18,4 % | 2023: 20,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 23,9 % | 2023: 44,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,4 % | 2023: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 63,3 | 2023: – |
| Müügitulu kasv | −19,9 % | 2023: −9,2 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 53 219 | 66 465 | 73 162 | 31 295 | 29 226 |
| Puhaskasum | 9 794 | 13 845 | 14 859 | -11 184 | 11 226 |
| Käibevara | 41 717 | 31 265 | 17 421 | 2 561 | 13 746 |
| Põhivara | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 41 717 | 31 265 | 17 421 | 2 561 | 13 746 |
| Kohustised kokku | 659 | – | 20 | 20 | 20 |
| Omakapital | 41 058 | 31 265 | 17 401 | 2 541 | 13 726 |
| Kasumimarginaal | 18,4 % | 20,8 % | 20,3 % | -35,7 % | 38,4 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 41 717 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 659 € · 1,6 %
- Omakapital 41 058 € · 98,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 63,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 7 718 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 2 906 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 9 307 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Premium Accounting OÜ
- Plummy Games OÜ Muu roll
- Life in Codes OÜ Muu roll
- Empathy Talent OÜ Muu roll
- Revpanda OÜ Muu roll
- KDmovement OÜ Muu roll
- TECHPAL OÜ Muu roll
- Ascend Group OÜ Muu roll
- VZ AdTech OÜ Muu roll
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
26.03.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50141297 / 9
-
22.03.2024Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks Ä 50141297 / 7
-
22.03.2024Muutmiskanne Ä 50141297 / 8
-
20.03.2024Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 50141297 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50141297 / 5
-
26.05.2023Muutmiskanne Ä 50141297 / 4
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50141297 / 3
-
01.06.2022Muutmiskanne Ä 50141297 / 2
-
02.03.2020Esmakanne Ä 50141297
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 11.08.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 20.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 20.03.2024 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 27.01.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 25.01.2022 | Mikroettevõtja |