Restack OÜ
Registrisse kantud 14925345Restack OÜ (registrikood 14925345) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 13 013 eurot ja puhaskasum 7 261 eurot, bilansimaht 18 415 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ragnar Rebase. Juhatuse liige on Ragnar Rebase. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.03.2020 (6 a 7 k) · Rästa tn 18, Tallinn, 13425
Registriandmed KMKR EE102708433 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102708433
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 55,8 % | 2024: 67,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 50,4 % | 2024: 80,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,3 % | 2024: 64,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +52,4 % | 2024: +330,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +16,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 13 013 | 8 541 | 1 985 | 588 | 738 | 6 107 |
| Puhaskasum | 7 261 | 5 740 | -439 | -1 412 | -2 624 | 3 126 |
| Käibevara | 12 012 | 4 610 | 815 | 1 113 | 2 000 | 3 985 |
| Põhivara | 6 403 | 6 545 | 600 | 750 | 1 275 | 1 913 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 18 415 | 11 155 | 1 415 | 1 863 | 3 275 | 5 898 |
| Kohustised kokku | 4 000 | 4 000 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 14 415 | 7 155 | 1 415 | 1 863 | 3 275 | 5 898 |
| Kasumimarginaal | 55,8 % | 67,2 % | -22,1 % | -240,1 % | -355,6 % | 51,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 12 012 € · 65,2 %
- Põhivara 6 403 € · 34,8 %
- Pikaajalised kohustised 4 000 € · 21,7 %
- Omakapital 14 415 € · 78,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 21,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 34,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 3 203 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 5 312 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 2 017 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 777 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 3 950 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 3 189 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 906 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 3 094 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 068 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.03.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50141347 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50141347 / 3
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 50141347 / 2
-
02.03.2020Esmakanne Ä 50141347
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 12.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 06.08.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 01.08.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 07.08.2021 | Mikroettevõtja |