Termanski OÜ
Registrisse kantud 14925871Termanski OÜ (registrikood 14925871) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud eriehitustööd (EMTAK 43999). 2025. aasta müügitulu oli 46 044 eurot ja puhaskasum -9 765 eurot, bilansimaht 13 763 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Madis Schalanski. Juhatuse liikmed on Terje Taal, Madis Schalanski. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.03.2020 (6 a 7 k) · Laulu tn 18, Tallinn, 10918
Registriandmed KMKR EE102436857 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102436857
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud eriehitustööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -21,2 % | 2024: 15,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -168,4 % | 2024: 79,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 42,1 % | 2024: 56,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2024: 2,1 |
| Müügitulu kasv | −42,4 % | 2024: +83,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 46 044 | 79 927 | 43 471 | 37 774 | 42 196 | 0 |
| Puhaskasum | -9 765 | 12 385 | -6 761 | -1 486 | 5 712 | 0 |
| Käibevara | 10 049 | 24 998 | 10 008 | 10 274 | 7 980 | 0 |
| Põhivara | 3 714 | 2 410 | 2 410 | – | – | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 13 763 | 27 408 | 12 418 | 10 274 | 7 980 | 0 |
| Kohustised kokku | 7 966 | 11 846 | 9 240 | 6 048 | 2 268 | 0 |
| Omakapital | 5 797 | 15 562 | 3 178 | 4 226 | 5 712 | 0 |
| Kasumimarginaal | -21,2 % | 15,5 % | -15,6 % | -3,9 % | 13,5 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 10 049 € · 73,0 %
- Põhivara 3 714 € · 27,0 %
- Lühiajalised kohustised 7 966 € · 57,9 %
- Omakapital 5 797 € · 42,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 57,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 27,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 215 € | 1 384 € | 21 654 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 718 € | 1 384 € | 11 942 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 830 € | 1 384 € | 14 100 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 243 € | 1 384 € | 14 699 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 043 € | 1 384 € | 12 850 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 292 € | 1 384 € | 3 610 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 985 € | 1 288 € | 11 905 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 501 € | 1 095 € | 25 487 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 738 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 461 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 62,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 218 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 887 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLaulu tn 18, Tallinn, 10918
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
26.04.2024Muutmiskanne Ä 50140907 / 5
-
18.04.2024Muutmiskanne Ä 50140907 / M2
-
17.04.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50140907 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50140907 / 3
-
28.09.2020Muutmiskanne Ä 50140907 / 2
-
02.03.2020Esmakanne Ä 50140907
-
26.02.2020Esmakanne Ä 50140907 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 25.11.2021 | Väikeettevõtja |