Proamon OÜ
Registrisse kantud 14926267Proamon OÜ (registrikood 14926267) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Meeri küla, tegevusala muud eriehitustööd (EMTAK 43999). 2025. aasta müügitulu oli 200 eurot ja puhaskasum -1 375 eurot, bilansimaht 8 315 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jüri Aliste. Juhatuse liikmed on Liis Viinalass, Jüri Aliste. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.03.2020 (6 a 7 k) · Pärna, Meeri küla, 61615
Registriandmed KMKR EE102237043 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102237043
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud eriehitustööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -687,5 % | 2024: -13,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -16,5 % | 2024: -9,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −97,1 % | 2024: −47,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 200 | 6 810 | 12 984 | 36 565 | 1 813 | – |
| Puhaskasum | -1 375 | -923 | -4 954 | -301 | 22 378 | -8 961 |
| Käibevara | 4 480 | 5 345 | 6 977 | 13 008 | 12 253 | 12 054 |
| Põhivara | 3 835 | 4 394 | 3 813 | 4 392 | 4 970 | 79 546 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 8 315 | 9 739 | 10 790 | 17 400 | 17 223 | 91 600 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 128 | 1 784 | 1 306 | 98 061 |
| Omakapital | 8 315 | 9 739 | 10 662 | 15 616 | 15 917 | -6 461 |
| Kasumimarginaal | -687,5 % | -13,6 % | -38,2 % | -0,8 % | 1 234,3 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 480 € · 53,9 %
- Põhivara 3 835 € · 46,1 %
- Omakapital 8 315 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 46,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 25 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 25 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 59 € | 0 € | 200 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 255 € | 0 € | 4 134 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPärna, Meeri küla, 61615
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 244 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Nõo Vallavalitsus · maksed 244 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
19.01.2025Muutmiskanne Ä 50141284 / 4
-
19.01.2025Muutmiskanne Ä 50141284 / 5
-
19.11.2024Muutmiskanne Ä 50141284 / M2
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50141284 / 3
-
03.07.2023Muutmiskanne Ä 50141284 / 2
-
02.03.2020Esmakanne Ä 50141284
-
28.02.2020Esmakanne Ä 50141284 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 07.02.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 14.06.2021 | Mikroettevõtja |