Laurent Ventures OÜ
Registrisse kantud 14928326Laurent Ventures OÜ (registrikood 14928326) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük (EMTAK 47783). 2024. aasta müügitulu oli 127 816 eurot ja puhaskasum 19 289 eurot, bilansimaht 152 199 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Piret Ühtegi. Juhatuse liige on Piret Ühtegi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.03.2020 (6 a 7 k) · Lai tn 11-9, Tallinn, 10133
Registriandmed KMKR EE102387155 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 03.03–02.03
- KMKR number
- EE102387155
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 03.03 – 02.03
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 15,1 % | 2023: 10,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 749,7 % | 2023: – |
| Omakapitali osakaal varadest | 1,7 % | 2023: -13,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2023: 0,9 |
| Müügitulu kasv | −44,8 % | 2023: +31,4 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 127 816 | 231 488 | 176 189 | 10 082 | 69 |
| Puhaskasum | 19 289 | 24 319 | 2 722 | -37 642 | -8 615 |
| Käibevara | 152 199 | 123 587 | 99 372 | 26 464 | 13 538 |
| Põhivara | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 152 199 | 123 587 | 99 372 | 26 464 | 13 538 |
| Kohustised kokku | 149 626 | 140 303 | 140 407 | 70 221 | 19 653 |
| Omakapital | 2 573 | -16 716 | -41 035 | -43 757 | -6 115 |
| Kasumimarginaal | 15,1 % | 10,5 % | 1,5 % | -373,4 % | -12 485,5 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 152 199 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 149 626 € · 98,3 %
- Omakapital 2 573 € · 1,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 98,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 247 € | 0 € | 1 200 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 557 € | 0 € | 10 134 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 2 718 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 190 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Keila Linnavalitsus · maksed 1 190 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50141641 / 3
-
08.12.2020Muutmiskanne Ä 50141641 / 2
-
04.03.2020Esmakanne Ä 50141641
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 30.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 08.10.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 02.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 02.09.2021 | Väikeettevõtja |