Kasol OÜ
Registrisse kantud 14928384Kasol OÜ (registrikood 14928384) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Pädaste küla, tegevusala ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70221). 2023. aasta müügitulu oli 8 925 eurot ja puhaskasum -6 708 eurot, bilansimaht 19 350 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kaie Solnask. Juhatuse liige on Kaie Solnask. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.03.2020 (6 a 7 k) · Laine, Pädaste küla, 94716
Registriandmed KMKR EE102298503 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102298503
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | -75,2 % | 2022: -24,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -150,6 % | 2022: -51,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 23,0 % | 2022: 59,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2022: 1,8 |
| Müügitulu kasv | −62,1 % | 2022: +5,6 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 925 | 23 554 | 22 310 | 37 649 |
| Puhaskasum | -6 708 | -5 730 | -4 118 | 12 064 |
| Käibevara | 14 632 | 13 282 | 8 916 | 9 623 |
| Põhivara | 4 718 | 5 420 | 6 571 | 4 262 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 19 350 | 18 702 | 15 487 | 13 885 |
| Kohustised kokku | 14 897 | 7 541 | 7 946 | 1 821 |
| Omakapital | 4 453 | 11 161 | 7 541 | 12 064 |
| Kasumimarginaal | -75,2 % | -24,3 % | -18,5 % | 32,0 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 14 632 € · 75,6 %
- Põhivara 4 718 € · 24,4 %
- Lühiajalised kohustised 14 897 € · 77,0 %
- Omakapital 4 453 € · 23,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 77,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 24,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2023
-
53201 Muud posti- ja kullerteenused põhitegevus 7 739 €
-
70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine 900 €
-
47751 Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük 286 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 167 € | 964 € | 3 209 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 094 € | 964 € | 3 239 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 206 € | 964 € | 3 484 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 093 € | 964 € | 2 963 € | 1 |
| III kv 2025 | 90 € | 0 € | 1 870 € | 1 |
| II kv 2025 | 212 € | 0 € | 2 923 € | 0 |
| I kv 2025 | 764 € | 647 € | 1 753 € | 0 |
| IV kv 2024 | 706 € | 647 € | 2 542 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 389 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 321 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 82,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 36,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 070 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 618 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLaine, Pädaste küla, 94716
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
27.02.2025Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks Ä 50141648 / 4
-
30.01.2025Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 50141648 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50141648 / 2
-
04.03.2020Esmakanne Ä 50141648
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 19.02.2025 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 10.11.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 10.11.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 21.04.2022 | Mikroettevõtja |