Osaühing Viru 2
Registrisse kantud 14934870Osaühing Viru 2 (registrikood 14934870) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Narva linn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 262 495 eurot ja puhaskasum 94 329 eurot, bilansimaht 2 506 499 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Osaühing Viru 1. Juhatuse liikmed on Olga Anderžanova, Ilya Yampolskiy. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.03.2020 (6 a 7 k) · P. Kerese tn 8, Narva linn, 20304
Registriandmed KMKR EE102260544 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102260544
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 35,9 % | 2024: 29,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 20,3 % | 2024: 20,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 18,5 % | 2024: 15,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,8 | 2024: 0,1 |
| Müügitulu kasv | +1,7 % | 2024: +0,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +21,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 262 495 | 258 178 | 257 411 | 259 594 | 228 107 | 99 582 |
| Puhaskasum | 94 329 | 75 637 | 96 186 | 86 456 | 126 763 | 64 342 |
| Käibevara | 194 249 | 11 701 | 30 490 | 56 132 | 31 718 | 50 175 |
| Põhivara | 2 312 250 | 2 364 308 | 2 416 366 | 2 468 425 | 2 602 908 | 2 602 908 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 506 499 | 2 376 009 | 2 446 856 | 2 524 557 | 2 634 626 | 2 653 083 |
| Kohustised kokku | 2 042 711 | 2 006 550 | 2 153 034 | 2 326 921 | 2 441 021 | 2 586 241 |
| Omakapital | 463 788 | 369 459 | 293 822 | 197 636 | 193 605 | 66 842 |
| Kasumimarginaal | 35,9 % | 29,3 % | 37,4 % | 33,3 % | 55,6 % | 64,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 194 249 € · 7,7 %
- Põhivara 2 312 250 € · 92,3 %
- Lühiajalised kohustised 108 311 € · 4,3 %
- Pikaajalised kohustised 1 934 400 € · 77,2 %
- Omakapital 463 788 € · 18,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 81,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 92,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 13 439 € | 0 € | 69 152 € | 0 |
| II kv 2026 | 12 969 € | 0 € | 68 759 € | 0 |
| I kv 2026 | 15 876 € | 0 € | 69 664 € | 0 |
| IV kv 2025 | 14 352 € | 0 € | 66 490 € | 0 |
| III kv 2025 | 14 344 € | 0 € | 68 474 € | 0 |
| II kv 2025 | 11 787 € | 0 € | 61 675 € | 0 |
| I kv 2025 | 14 238 € | 0 € | 64 867 € | 0 |
| IV kv 2024 | 12 805 € | 0 € | 64 281 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 480 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 19,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 23 051 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ilya Yampolskiy
- Osaühing Viru 1 Juhatuse liige
- HBN Staadion OÜ Tegelik kasusaaja
- Aaviku Tehnopark OÜ Tegelik kasusaaja
- HBalance OÜ Tegelik kasusaaja
- Osaühing Viru 4 Tegelik kasusaaja
- Rannaotsa OÜ Tegelik kasusaaja
-
Olga Anderžanova
- Osaühing Viru 1 Juhatuse liige
- HBN Staadion OÜ Juhatuse liige
- MTÜ Pale Alison Juhatuse liige
- Estate MTÜ Juhatuse liige
- Aaviku Tehnopark OÜ Juhatuse liige
- HBalance OÜ Juhatuse liige
- Rannaotsa OÜ Juhatuse liige
- Osaühing Viru 4 Juhatuse liige
-
Osaühing Viru 1
- HBN Staadion OÜ Osanik
- Aaviku Tehnopark OÜ Osanik
- HBalance OÜ Osanik
- Rannaotsa OÜ Osanik
- Osaühing Viru 4 Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Osaühing Viru 1 100 %
Skeem
LEI 648877I6QPM31SEV4053
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50142214 / 4
-
23.09.2021Muutmiskanne Ä 50142214 / 3
-
23.03.2020Muutmiskanne Ä 50142214 / 2
-
11.03.2020Esmakanne Ä 50142214
-
10.03.2020Esmakanne Ä 50142214 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 18.02.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 17.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 18.05.2021 | Väikeettevõtja |