Rorqual OÜ
Registrisse kantud 14936550Rorqual OÜ (registrikood 14936550) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala jaemüük posti või interneti teel (EMTAK 47911). 2023. aasta müügitulu oli 3 633 eurot ja puhaskasum 931 eurot, bilansimaht 27 565 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Egor Domnin. Juhatuse liige on Egor Domnin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.03.2020 (6 a 7 k) · Kotkapoja tn 2a-10, Tallinn, 10615
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Jaemüük posti või Interneti teel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | 25,6 % | 2022: 36,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,6 % | 2022: 69,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 51,3 % | 2022: 56,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,1 | 2022: 2,3 |
| Müügitulu kasv | −85,4 % | 2022: +24,2 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 633 | 24 956 | 20 101 | 12 007 |
| Puhaskasum | 931 | 9 214 | -3 744 | -8 286 |
| Käibevara | 27 565 | 23 244 | 21 438 | 14 156 |
| Põhivara | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 27 565 | 23 244 | 21 438 | 14 156 |
| Kohustised kokku | 13 411 | 10 037 | 17 444 | 6 418 |
| Omakapital | 14 154 | 13 207 | 3 994 | 7 738 |
| Kasumimarginaal | 25,6 % | 36,9 % | -18,6 % | -69,0 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 27 565 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 13 411 € · 48,7 %
- Omakapital 14 154 € · 51,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 48,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Premium Accounting OÜ
- Plummy Games OÜ Muu roll
- Life in Codes OÜ Muu roll
- Empathy Talent OÜ Muu roll
- Revpanda OÜ Muu roll
- KDmovement OÜ Muu roll
- TECHPAL OÜ Muu roll
- Ascend Group OÜ Muu roll
- VZ AdTech OÜ Muu roll
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.04.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50142378 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50142378 / 6
-
17.02.2023Muutmiskanne Ä 50142378 / 5
-
01.02.2023Muutmiskanne Ä 50142378 / 4
-
11.04.2022Muutmiskanne Ä 50142378 / 3
-
03.04.2020Muutmiskanne Ä 50142378 / 2
-
13.03.2020Esmakanne Ä 50142378
-
12.03.2020Esmakanne Ä 50142378 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 08.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 26.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 04.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 23.03.2022 | Mikroettevõtja |