Yieldcraft OÜ
Registrisse kantud 14936879Yieldcraft OÜ (registrikood 14936879) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu sisu levitamine (EMTAK 60391). 2025. aasta müügitulu oli 24 736 eurot ja puhaskasum -9 027 eurot, bilansimaht 11 506 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Pedro Lopes Dias Moorcraft. Juhatuse liige on Pedro Lopes Dias Moorcraft. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.03.2020 (6 a 7 k) · Sepapaja tn 6, Tallinn, 15551
Registriandmed KMKR EE102324561 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102324561
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu sisu levitamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -36,5 % | 2024: -147,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -87,7 % | 2024: -149,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,5 % | 2024: 94,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,5 | 2024: 8,2 |
| Müügitulu kasv | +26,3 % | 2024: −84,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 24 736 | 19 585 | 125 235 | 113 616 | 57 113 | 17 338 |
| Puhaskasum | -9 027 | -28 856 | 39 989 | 16 522 | -18 842 | 10 512 |
| Käibevara | 1 781 | 9 654 | 50 153 | 11 752 | 6 902 | 10 985 |
| Põhivara | 9 725 | 10 848 | – | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 11 506 | 20 502 | 50 153 | 11 752 | 6 902 | 10 985 |
| Kohustised kokku | 1 209 | 1 178 | 1 973 | 3 561 | 15 233 | 473 |
| Omakapital | 10 297 | 19 324 | 48 180 | 8 191 | -8 331 | 10 512 |
| Kasumimarginaal | -36,5 % | -147,3 % | 31,9 % | 14,5 % | -33,0 % | 60,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 781 € · 15,5 %
- Põhivara 9 725 € · 84,5 %
- Lühiajalised kohustised 1 209 € · 10,5 %
- Omakapital 10 297 € · 89,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 10,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 84,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 4 691 € | 0 |
| II kv 2026 | 48 € | 0 € | 3 453 € | 0 |
| I kv 2026 | 52 € | 0 € | 3 307 € | 0 |
| IV kv 2025 | 42 € | 0 € | 4 605 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 5 869 € | 0 |
| II kv 2025 | 20 € | 0 € | 7 870 € | 0 |
| I kv 2025 | 38 € | 0 € | 6 801 € | 0 |
| IV kv 2024 | 81 € | 0 € | 3 830 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 564 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50142550 / 3
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50142550 / 2
-
13.03.2020Esmakanne Ä 50142550
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 13.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 12.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 12.08.2021 | Mikroettevõtja |