Solpan OÜ
Registrisse kantud 14939732Solpan OÜ (registrikood 14939732) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Handimiku küla, tegevusala muu spetsialiseerimata jaemüük (EMTAK 47121). 2025. aasta müügitulu oli 872 380 eurot ja puhaskasum 114 275 eurot, bilansimaht 3 449 805 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marek Hirtentreu. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Marek Hirtentreu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.03.2020 (6 a 6 k) · Oru-Tammsaare, Handimiku küla, 66213
Registriandmed KMKR EE102242795 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102242795
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu spetsialiseerimata jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 13,1 % | 2024: 26,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 13,0 % | 2024: 17,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 25,4 % | 2024: 26,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 1,3 |
| Müügitulu kasv | +76,3 % | 2024: −19,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +31,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 872 380 | 494 880 | 616 357 | 889 683 | 374 269 | 219 539 |
| Puhaskasum | 114 275 | 131 282 | 23 486 | 414 091 | 187 840 | 2 814 |
| Käibevara | 1 028 006 | 713 823 | 897 880 | 477 553 | 263 039 | 245 460 |
| Põhivara | 2 421 799 | 2 123 774 | 2 679 805 | 2 840 828 | 2 136 917 | 1 015 284 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 449 805 | 2 837 597 | 3 577 685 | 3 318 381 | 2 399 956 | 1 260 744 |
| Kohustised kokku | 2 573 517 | 2 078 084 | 2 949 454 | 2 713 636 | 2 209 302 | 1 257 930 |
| Omakapital | 876 288 | 759 513 | 628 231 | 604 745 | 190 654 | 2 814 |
| Kasumimarginaal | 13,1 % | 26,5 % | 3,8 % | 46,5 % | 50,2 % | 1,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 028 006 € · 29,8 %
- Põhivara 2 421 799 € · 70,2 %
- Lühiajalised kohustised 1 218 930 € · 35,3 %
- Pikaajalised kohustised 1 354 587 € · 39,3 %
- Omakapital 876 288 € · 25,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 74,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 70,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
47121 Muu spetsialiseerimata jaemüük põhitegevus 431 131 €
-
35161 Elektrienergia salvestamine 257 925 €
-
35123 Elektrienergia tootmine päikeseenergiast 183 324 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 36 465 € | 0 € | 433 798 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 218 951 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 312 368 € | 0 |
| IV kv 2025 | 12 908 € | 0 € | 271 835 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 293 034 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 92 512 € | 0 |
| I kv 2025 | 8 154 € | 0 € | 96 338 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 61 366 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 12 155 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 8,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 144 599 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Marek Hirtentreu
- HUT Eesti OÜ Juhatuse liige
- Wellmax Baltic OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Hirtma OÜ Osanik
- OÜ Hirtekavilla Juhatuse liige
- Rauanurga OÜ Osanik
- Energiamehed OÜ Tegelik kasusaaja
- SampoBuild OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Riukamestarit OÜ Osanik
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 09.10.2020
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Energiamehed OÜ | 64,56 % | 1 614 € | 02.09.2023 | 163 315 €2025 |
| OÜ Hevsol | 50 % | 1 250 € | 02.09.2023 | 65 697 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
Energiamehed OÜ 64,56 %
-
OÜ Hevsol 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Rõuge vald 3 449 805 €
- 3. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Rõuge vald 76,3 %
- 6. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Rõuge vald 13,1 %
- 10. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Rõuge vald 114 275 €
- 10. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Rõuge vald 876 288 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
23.09.2024Muutmiskanne Ä 50142868 / 5
-
04.08.2021Kommertspandi muutmiskanne K 50142868 / 4
-
28.10.2020Kommertspandi avamiskanne K 50142868 / 3
-
09.10.2020Muutmiskanne Ä 50142868 / 2
-
19.03.2020Esmakanne Ä 50142868
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 22.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 24.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 24.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.04.2021 | Väikeettevõtja |