Vireco OÜ
Registrisse kantud 14941083Vireco OÜ (registrikood 14941083) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Rebala küla, tegevusala mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük (EMTAK 47821). 2025. aasta müügitulu oli 11 115 eurot ja puhaskasum 83 eurot, bilansimaht 23 190 eurot. Juhatuse liikmed on Sten Dantšenko, Urmas Dantšenko. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.03.2020 (6 a 6 k) · Vahtra tn 3, Rebala küla, 74222
Registriandmed KMKR EE102244117 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102244117
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,7 % | 2024: -38,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,2 % | 2024: -360,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 11,1 % | 2024: 17,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | −52,2 % | 2024: +5,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −6,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 11 115 | 23 267 | 22 135 | 28 728 | 19 401 | 15 526 |
| Puhaskasum | 83 | -9 027 | -829 | -656 | 929 | 799 |
| Käibevara | 13 808 | 12 744 | 17 821 | 16 858 | 7 196 | 4 324 |
| Põhivara | 9 382 | 1 867 | 3 467 | 5 067 | 7 283 | 1 785 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 23 190 | 14 611 | 21 288 | 21 925 | 14 479 | 6 109 |
| Kohustised kokku | 20 606 | 12 109 | 18 509 | 18 317 | 10 215 | 2 810 |
| Omakapital | 2 584 | 2 502 | 2 779 | 3 608 | 4 264 | 3 299 |
| Kasumimarginaal | 0,7 % | -38,8 % | -3,7 % | -2,3 % | 4,8 % | 5,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 808 € · 59,5 %
- Põhivara 9 382 € · 40,5 %
- Lühiajalised kohustised 14 469 € · 62,4 %
- Pikaajalised kohustised 6 137 € · 26,5 %
- Omakapital 2 584 € · 11,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 88,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 40,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
47821 Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük põhitegevus 5 782 €
-
01501 Segapõllumajandus 5 333 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 182 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 62 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 944 € | 0 |
| IV kv 2025 | 33 € | 0 € | 4 473 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 4 124 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 3 219 € | 0 |
| I kv 2025 | 661 € | 0 € | 4 846 € | 0 |
| IV kv 2024 | 59 € | 0 € | 9 295 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 394 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVahtra tn 3, Rebala küla, 74222
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50143007 / 3
-
07.10.2020Muutmiskanne Ä 50143007 / 2
-
23.03.2020Esmakanne Ä 50143007
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.08.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |