WebFoto OÜ
Registrisse kantud 14942243WebFoto OÜ (registrikood 14942243) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Võru linn, tegevusala fotograafia (EMTAK 74201). 2025. aasta müügitulu oli 18 009 eurot ja puhaskasum 6 735 eurot, bilansimaht 25 668 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aigar Nagel. Juhatuse liige on Aigar Nagel. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.03.2020 (6 a 6 k) · Savi tn 7, Võru linn, 65605
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Fotograafia
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 37,4 % | 2024: 36,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 26,7 % | 2024: 27,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,4 % | 2024: 91,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 36,4 | 2024: 5,7 |
| Müügitulu kasv | +31,7 % | 2024: +4,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +63,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 18 009 | 13 674 | 13 117 | 6 285 | 4 981 | 1 560 |
| Puhaskasum | 6 735 | 5 025 | 7 365 | 2 890 | 3 742 | -495 |
| Käibevara | 14 770 | 9 222 | 6 683 | 3 144 | 3 233 | 3 072 |
| Põhivara | 10 898 | 10 936 | 9 725 | 6 336 | 5 118 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 25 668 | 20 158 | 16 408 | 9 480 | 8 351 | 3 072 |
| Kohustised kokku | 406 | 1 631 | 406 | 843 | 2 604 | 1 067 |
| Omakapital | 25 262 | 18 527 | 16 002 | 8 637 | 5 747 | 2 005 |
| Kasumimarginaal | 37,4 % | 36,7 % | 56,1 % | 46,0 % | 75,1 % | -31,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 14 770 € · 57,5 %
- Põhivara 10 898 € · 42,5 %
- Lühiajalised kohustised 406 € · 1,6 %
- Omakapital 25 262 € · 98,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 36,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 42,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSavi tn 7, Võru linn, 65605
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 4 350 | 7 320 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Võru Linnavalitsus · maksed 730 €
- SA Võru Kannel · maksed 700 €
- SA Võru Pensionäride Päevakeskus · maksed 690 €
- Võrumaa Arenduskeskus SA · maksed 660 €
- SA Rõuge valla turism · maksed 620 €
- Põlva Vallavalitsus · maksed 550 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubFOTO- JA VIDEOGRAAF | Aigar Nagel | Võrumaa | sünnipäevad, pulmafotograaf, firmapeod, suvepäevad, ristsed, jõulupeod, kooli või lasteaia jõulupeod ja aktused, lõpuaktused, fotograaf lasteaia lõpupeole.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50143128 / 2
-
24.03.2020Esmakanne Ä 50143128
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 02.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 01.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 24.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 22.02.2022 | Mikroettevõtja |