Pratura OÜ
Registrisse kantud 14943159Pratura OÜ (registrikood 14943159) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala spetsialiseerimata hulgikaubandus (EMTAK 46901). 2025. aasta müügitulu oli 175 838 eurot ja puhaskasum 8 577 eurot, bilansimaht 56 813 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jüri Sidorov. Juhatuse liige on Jüri Sidorov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.03.2020 (6 a 6 k) · Maakri tn 21, Tallinn, 10145
Registriandmed KMKR EE102244638 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102244638
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,9 % | 2024: 5,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 15,1 % | 2024: 13,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +50,9 % | 2024: −10,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +26,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 175 838 | 116 553 | 130 092 | 128 653 | 83 981 | 55 312 |
| Puhaskasum | 8 577 | 6 721 | 7 094 | 8 799 | 11 545 | 14 077 |
| Käibevara | 56 813 | 48 236 | 41 515 | 34 421 | 25 622 | 2 500 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 56 813 | 48 236 | 41 515 | 34 421 | 25 622 | 2 500 |
| Kohustised kokku | – | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 56 813 | 48 236 | 41 515 | 34 421 | 25 622 | 2 500 |
| Kasumimarginaal | 4,9 % | 5,8 % | 5,5 % | 6,8 % | 13,7 % | 25,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 56 813 € · 100,0 %
- Omakapital 56 813 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 282 € | 1 129 € | 46 486 € | 2 |
| II kv 2026 | 1 089 € | 797 € | 61 625 € | 2 |
| I kv 2026 | 990 € | 753 € | 33 019 € | 3 |
| IV kv 2025 | 198 € | 0 € | 46 019 € | 1 |
| III kv 2025 | 267 € | 0 € | 44 236 € | 1 |
| II kv 2025 | 269 € | 0 € | 79 453 € | 1 |
| I kv 2025 | 220 € | 0 € | 42 214 € | 1 |
| IV kv 2024 | 757 € | 0 € | 39 428 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 427 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 376 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 88,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 2,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 15 495 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 362 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jüri Sidorov
- Grainder OÜ Juhatuse liige
- Osaühing S&S Company Juhatuse liige
- Turbo hackers OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Riigihanked
6 lepingut 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta-
Riigimetsa Majandamise Keskus · 29.12.2025 · 2 osa · raamleping
-
Riigimetsa Majandamise Keskus · 01.08.2025 · raamleping
-
Istutustööd Kirde piirkonnas 78 750 €Riigimetsa Majandamise Keskus · 23.04.2025 · raamleping
-
Istutustööd Kirde piirkonnas 78 750 €Riigimetsa Majandamise Keskus · 25.03.2025 · raamleping
-
Riigimetsa Majandamise Keskus · 21.08.2024 · 3 osa · raamleping
-
Istutustööd Kirde piirkonnas 2024 10 395 €Riigimetsa Majandamise Keskus · 12.03.2024 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50142838 / 2
-
25.03.2020Esmakanne Ä 50142838
-
18.03.2020Esmakanne Ä 50142838 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 07.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 03.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 07.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 24.03.2021 | Mikroettevõtja |