B&Ü OÜ
Registrisse kantud 14943389B&Ü OÜ (registrikood 14943389) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Mägari küla, tegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). 2025. aasta müügitulu oli 9 160 eurot ja puhaskasum 441 eurot, bilansimaht 594 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Brita Kaljuvere. Juhatuse liige on Brita Kaljuvere. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.03.2020 (6 a 6 k) · Nurme, Mägari küla, 90438
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 25.03–24.03
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 25.03 – 24.03
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,8 % | 2024: 0,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 77,9 % | 2024: 41,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,3 % | 2024: 56,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 21,2 | 2024: 2,3 |
| Müügitulu kasv | −35,5 % | 2024: +207,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +69,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 9 160 | 14 200 | 4 620 | 310 | 150 | 660 |
| Puhaskasum | 441 | 52 | 63 | 280 | -910 | 640 |
| Käibevara | 594 | 223 | 2 025 | 310 | 10 | 640 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 594 | 223 | 2 025 | 310 | 10 | 640 |
| Kohustised kokku | 28 | 98 | 1 952 | 300 | 280 | – |
| Omakapital | 566 | 125 | 73 | 10 | -270 | 640 |
| Kasumimarginaal | 4,8 % | 0,4 % | 1,4 % | 90,3 % | -606,7 % | 97,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 594 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 28 € · 4,7 %
- Omakapital 566 € · 95,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 21,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 79 € | 85 € | 0 € | 2 |
| II kv 2026 | 79 € | 85 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 79 € | 85 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 79 € | 85 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 79 € | 85 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 79 € | 85 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 79 € | 85 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 596 € | 637 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 26 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 28 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 107,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 27 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemNurme, Mägari küla, 90438
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.09.20262026. a majandusaasta aruanne esitatud
-
17.04.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50143255 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50143255 / 2
-
25.03.2020Esmakanne Ä 50143255
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | 17.09.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 15.09.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.09.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.08.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 25.09.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 06.08.2021 | Mikroettevõtja |