ArbHal OÜ
Registrisse kantud 14944236ArbHal OÜ (registrikood 14944236) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala maastiku hooldus ja korrashoid (EMTAK 81301). 2023. aasta müügitulu oli 224 274 eurot ja puhaskasum 45 729 eurot, bilansimaht 81 621 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Markus Otsa. Juhatuse liige on Markus Otsa. Maksuvõlg on 4 255,86 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.03.2020 (6 a 6 k) · Pallasti tn 45, Tallinn, 11413
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 10.01–09.01
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 10.01 – 09.01
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Maastiku hooldus ja korrashoid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | 20,4 % | 2022: 2,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 90,7 % | 2022: 74,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 61,8 % | 2022: 15,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,0 | 2022: 0,6 |
| Müügitulu kasv | +58,6 % | 2022: +154,4 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 224 274 | 141 445 | 55 593 | 25 307 |
| Puhaskasum | 45 729 | 3 495 | 3 355 | -4 654 |
| Käibevara | 62 558 | 15 422 | 3 559 | 2 699 |
| Põhivara | 19 063 | 14 818 | 2 604 | 2 915 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 81 621 | 30 240 | 6 163 | 5 614 |
| Kohustised kokku | 31 195 | 25 544 | 4 962 | 7 768 |
| Omakapital | 50 426 | 4 696 | 1 201 | -2 154 |
| Kasumimarginaal | 20,4 % | 2,5 % | 6,0 % | -18,4 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 62 558 € · 76,6 %
- Põhivara 19 063 € · 23,4 %
- Lühiajalised kohustised 31 195 € · 38,2 %
- Omakapital 50 426 € · 61,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 38,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 23,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 098 € | 0 € | 4 219 € | 1 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 26 881 € | 1 |
| IV kv 2024 | 5 951 € | 0 € | 40 162 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 4 255,86 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
17.03.2026Muutmiskanne Ä 50143355 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50143355 / 5
-
14.08.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50143355 / 4
-
07.06.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50143355 / 3
-
03.12.2020Muutmiskanne Ä 50143355 / 2
-
27.03.2020Esmakanne Ä 50143355
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | – | – |
| 2023 | 29.09.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.12.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |