Poleaxe OÜ
Registrisse kantud 14946005Poleaxe OÜ (registrikood 14946005) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala veebiotsinguportaalide tegevus (EMTAK 63911). 2025. aasta müügitulu oli 4 487 054 eurot ja puhaskasum 362 003 eurot, bilansimaht 466 128 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Veronika Pavlina. Juhatuse liige on Veronika Pavlina. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.03.2020 (6 a 6 k) · Narva mnt 7-634, Tallinn, 10117
Registriandmed KMKR EE102281659 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102281659
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Veebiotsinguportaalide tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 8,1 % | 2024: -1,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 80,1 % | 2024: -80,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +4,7 % | 2024: −44,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +43,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 487 054 | 4 286 575 | 7 729 348 | 2 952 415 | 1 423 750 | 746 158 |
| Puhaskasum | 362 003 | -72 017 | 109 469 | -31 301 | 48 484 | 34 421 |
| Käibevara | 458 628 | 82 457 | 162 199 | 161 105 | 143 182 | 39 293 |
| Põhivara | 7 500 | 7 500 | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 466 128 | 89 957 | 162 199 | 161 105 | 143 182 | 39 293 |
| Kohustised kokku | 14 168 | 0 | 225 | 108 599 | 59 376 | 4 872 |
| Omakapital | 451 960 | 89 957 | 161 974 | 52 506 | 83 806 | 34 421 |
| Kasumimarginaal | 8,1 % | -1,7 % | 1,4 % | -1,1 % | 3,4 % | 4,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 458 628 € · 98,4 %
- Põhivara 7 500 € · 1,6 %
- Pikaajalised kohustised 14 168 € · 3,0 %
- Omakapital 451 960 € · 97,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 8 527 048 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 6 380 405 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 5 854 514 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 2 504 670 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 280 591 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 849 443 € | 0 |
| I kv 2025 | 809 € | 0 € | 1 645 820 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 1 817 319 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 842 349 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 22. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 63) 4 487 054 €
- 34. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Info ja side (EMTAK 63) 3 tk
- 42. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 63) 362 003 €
- 43. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 63) 80,1 %
- 46. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Info ja side (EMTAK 63) 15,0 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50143509 / 8
-
02.08.2023Muutmiskanne Ä 50143509 / 7
-
20.06.2023Muutmiskanne Ä 50143509 / 6
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50143509 / 5
-
22.02.2023Muutmiskanne Ä 50143509 / 4
-
01.02.2023Muutmiskanne Ä 50143509 / 3
-
11.02.2022Muutmiskanne Ä 50143509 / 2
-
31.03.2020Esmakanne Ä 50143509 / M1
-
31.03.2020Esmakanne Ä 50143509
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 13.02.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 05.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 13.11.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 21.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 26.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 31.05.2021 | Väikeettevõtja |