RoPuit OÜ
Registrisse kantud 14953577RoPuit OÜ (registrikood 14953577) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Vilivere küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 65 918 eurot ja puhaskasum 11 571 eurot, bilansimaht 35 100 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Roland Žavoronkov. Juhatuse liige on Roland Žavoronkov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.04.2020 (6 a 6 k) · Vesikupu tn 2, Vilivere küla, 79744
Registriandmed KMKR EE102416136 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102416136
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 17,6 % | 2024: 5,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 41,2 % | 2024: 12,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 80,0 % | 2024: 61,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 11,7 | 2024: 3,3 |
| Müügitulu kasv | +69,2 % | 2024: +63,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +31,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 65 918 | 38 968 | 23 911 | 40 876 | 48 613 | 16 549 |
| Puhaskasum | 11 571 | 2 109 | -530 | 1 879 | 8 367 | 2 193 |
| Käibevara | 24 844 | 11 716 | 5 199 | 9 948 | 11 101 | 3 424 |
| Põhivara | 10 256 | 15 105 | 19 953 | 17 452 | 2 307 | 1 269 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 35 100 | 26 821 | 25 152 | 27 400 | 13 408 | 4 693 |
| Kohustised kokku | 7 009 | 10 301 | 10 742 | 12 460 | 348 | – |
| Omakapital | 28 091 | 16 520 | 14 410 | 14 940 | 13 060 | 4 693 |
| Kasumimarginaal | 17,6 % | 5,4 % | -2,2 % | 4,6 % | 17,2 % | 13,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 24 844 € · 70,8 %
- Põhivara 10 256 € · 29,2 %
- Lühiajalised kohustised 2 125 € · 6,1 %
- Pikaajalised kohustised 4 884 € · 13,9 %
- Omakapital 28 091 € · 80,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 11,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 20,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 29,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 176 € | 593 € | 15 464 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 681 € | 0 € | 11 852 € | 1 |
| I kv 2026 | 417 € | 0 € | 3 574 € | 0 |
| IV kv 2025 | 3 449 € | 861 € | 19 491 € | 0 |
| III kv 2025 | 3 382 € | 739 € | 28 223 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 310 € | 117 € | 13 475 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 027 € | 386 € | 6 899 € | 0 |
| IV kv 2024 | 970 € | 0 € | 9 412 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 725 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 198 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 27,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 14,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 155 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVesikupu tn 2, Vilivere küla, 79744
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50144355 / 4
-
17.01.2023Muutmiskanne Ä 50144355 / 3
-
05.01.2023Muutmiskanne Ä 50144355 / M1
-
11.01.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50144355 / 2
-
16.04.2020Esmakanne Ä 50144355
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 08.04.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 16.04.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 09.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 25.05.2021 | Mikroettevõtja |