DebugLife OÜ
Registrisse kantud 14959396DebugLife OÜ (registrikood 14959396) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Rohuneeme küla, tegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62201). 2025. aasta müügitulu oli 30 086 eurot ja puhaskasum -10 622 eurot, bilansimaht 24 920 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Arvi Saluste. Juhatuse liige on Arvi Saluste. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.04.2020 (6 a 5 k) · Liiva tee 9, Rohuneeme küla, 74012
Registriandmed KMKR EE102251388 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102251388
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutialased konsultatsioonid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -35,3 % | 2024: -8,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -46,0 % | 2024: -7,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,8 % | 2024: 95,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,2 | 2024: 8,6 |
| Müügitulu kasv | +1,2 % | 2024: −47,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +11,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 30 086 | 29 741 | 56 873 | 40 474 | 21 335 | 17 646 |
| Puhaskasum | -10 622 | -2 642 | 14 383 | 15 442 | 3 815 | 2 738 |
| Käibevara | 9 440 | 14 471 | 18 812 | 6 313 | 3 125 | 3 614 |
| Põhivara | 15 480 | 20 942 | 20 259 | 17 254 | 5 670 | 1 143 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 24 920 | 35 413 | 39 071 | 23 567 | 8 795 | 4 757 |
| Kohustised kokku | 1 806 | 1 678 | 2 693 | 1 572 | 2 242 | 2 019 |
| Omakapital | 23 114 | 33 735 | 36 378 | 21 995 | 6 553 | 2 738 |
| Kasumimarginaal | -35,3 % | -8,9 % | 25,3 % | 38,2 % | 17,9 % | 15,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 440 € · 37,9 %
- Põhivara 15 480 € · 62,1 %
- Lühiajalised kohustised 1 806 € · 7,2 %
- Omakapital 23 114 € · 92,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 7,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 62,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 754 € | 1 010 € | 12 181 € | 0 |
| II kv 2026 | 2 133 € | 1 010 € | 5 999 € | 0 |
| I kv 2026 | 2 167 € | 985 € | 6 913 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 571 € | 935 € | 6 421 € | 0 |
| III kv 2025 | 2 214 € | 935 € | 8 580 € | 0 |
| II kv 2025 | 2 488 € | 935 € | 8 259 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 887 € | 893 € | 6 921 € | 0 |
| IV kv 2024 | 2 120 € | 838 € | 10 159 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 918 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 337 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 36,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 22,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 060 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLiiva tee 9, Rohuneeme küla, 74012
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50144943 / 2
-
27.04.2020Esmakanne Ä 50144943 / M1
-
27.04.2020Esmakanne Ä 50144943
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 05.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 24.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 24.02.2024 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 24.02.2024 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.03.2022 | Mikroettevõtja |