Lifehack OÜ
Registrisse kantud 14962122Lifehack OÜ (registrikood 14962122) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Kapi küla, tegevusala juuksuriteenindus ja habemeajamine (EMTAK 96211). 2025. aasta müügitulu oli 8 908 eurot ja puhaskasum 2 eurot, bilansimaht 2 920 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Hety Huum. Juhatuse liige on Hety Huum. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.04.2020 (6 a 5 k) · Riida, Kapi küla, 94743
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,0 % | 2024: -1,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,1 % | 2024: -3,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,6 % | 2024: 88,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 7,9 | 2024: 8,0 |
| Müügitulu kasv | +5,5 % | 2024: +15,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +18,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 908 | 8 440 | 7 286 | 6 852 | 6 833 | 3 891 |
| Puhaskasum | 2 | -98 | 61 | 45 | 32 | 15 |
| Käibevara | 2 867 | 2 627 | 2 788 | 2 117 | 2 525 | 1 602 |
| Põhivara | 53 | 257 | 498 | 739 | 979 | 1 167 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 920 | 2 884 | 3 286 | 2 856 | 3 504 | 2 769 |
| Kohustised kokku | 363 | 329 | 633 | 264 | 957 | 254 |
| Omakapital | 2 557 | 2 555 | 2 653 | 2 592 | 2 547 | 2 515 |
| Kasumimarginaal | 0,0 % | -1,2 % | 0,8 % | 0,7 % | 0,5 % | 0,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 867 € · 98,2 %
- Põhivara 53 € · 1,8 %
- Lühiajalised kohustised 363 € · 12,4 %
- Omakapital 2 557 € · 87,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 7,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 12,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiida, Kapi küla, 94743
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
30.09.2025Muutmiskanne Ä 50145216 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50145216 / 2
-
30.04.2020Esmakanne Ä 50145216 / M1
-
30.04.2020Esmakanne Ä 50145216
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 04.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 03.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 21.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |