Sinitihane OÜ
Registrisse kantud 14963156Sinitihane OÜ (registrikood 14963156) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda kinnisvara ost ja müük (EMTAK 68101). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 1 eurot, bilansimaht 47 901 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Sandretto OÜ. Juhatuse liige on Rene Naptal. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.05.2020 (6 a 5 k) · Maleva tn 1, Tallinn, 11711
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda kinnisvara ost ja müük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 5,2 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Käibevara | 47 901 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 40 000 | 40 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 47 901 | 2 500 | 2 500 | 42 500 | 42 500 |
| Kohustised kokku | 45 400 | 0 | 0 | 40 000 | 40 000 |
| Omakapital | 2 501 | 2 500 | 2 500 | 2 500 | 2 500 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 47 901 € · 100,0 %
- Pikaajalised kohustised 45 400 € · 94,8 %
- Omakapital 2 501 € · 5,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 94,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 20 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Sandretto OÜ
- Gratt JRM OÜ Osanik
- Rushford Assets OÜ Osanik
-
Rene Naptal
- Gratt JRM OÜ Juhatuse liige
- osaühing Stepling Juhatuse liige
- Sandretto OÜ Osanik
- Rushford Assets OÜ Juhatuse liige
- Rahva Investeeringute OÜ Tegelik kasusaaja
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Sandretto OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
04.04.2025Muutmiskanne Ä 50145392 / 5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50145392 / 4
-
10.11.2021Muutmiskanne Ä 50145392 / 3
-
12.10.2021Muutmiskanne Ä 50145392 / 2
-
04.05.2020Esmakanne Ä 50145392
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 04.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 03.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 09.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 13.12.2021 | Väikeettevõtja |