Cognitech OÜ
Registrisse kantud 14965385Cognitech OÜ (registrikood 14965385) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62201). 2025. aasta müügitulu oli 284 442 eurot ja puhaskasum 2 771 eurot, bilansimaht 6 327 499 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Lucijan Peš. Juhatuse liige on Lucijan Peš. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.05.2020 (6 a 5 k) · Rotermanni tn 14, Tallinn, 10111
Registriandmed KMKR EE102374692 · osakapital 10 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102374692
- Osakapital
- 10 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutialased konsultatsioonid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,0 % | 2024: 189,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2024: 7,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,9 % | 2024: 99,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 62,4 | 2024: 83,5 |
| Müügitulu kasv | +14,6 % | 2024: +1,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 284 442 | 248 200 | 245 614 | 162 428 | – | – |
| Puhaskasum | 2 771 | 469 983 | -1 011 230 | -1 438 854 | 37 315 763 | 450 394 |
| Käibevara | 4 262 390 | 4 428 830 | 4 471 925 | 9 125 724 | 23 333 396 | 552 207 |
| Põhivara | 2 065 109 | 1 880 712 | 1 333 976 | 2 595 920 | 37 648 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 6 327 499 | 6 309 542 | 5 805 901 | 11 721 644 | 23 371 044 | 552 207 |
| Kohustised kokku | 68 256 | 53 070 | 19 412 | 18 616 | 26 165 | 99 313 |
| Omakapital | 6 259 243 | 6 256 472 | 5 786 489 | 11 703 028 | 23 344 879 | 452 894 |
| Kasumimarginaal | 1,0 % | 189,4 % | -411,7 % | -885,8 % | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 262 390 € · 67,4 %
- Põhivara 2 065 109 € · 32,6 %
- Lühiajalised kohustised 68 256 € · 1,1 %
- Omakapital 6 259 243 € · 98,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 62,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 32,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 19 099 € | 20 584 € | 58 077 € | 2 |
| II kv 2026 | 19 055 € | 20 554 € | 67 113 € | 2 |
| I kv 2026 | 34 914 € | 37 715 € | 162 771 € | 2 |
| IV kv 2025 | 17 870 € | 19 298 € | 7 182 € | 2 |
| III kv 2025 | 17 945 € | 19 336 € | 62 191 € | 2 |
| II kv 2025 | 15 024 € | 19 521 € | 155 787 € | 2 |
| I kv 2025 | 31 129 € | 33 660 € | 100 300 € | 2 |
| IV kv 2024 | 17 382 € | 18 369 € | 2 353 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 6 366 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 6 861 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 107,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 32,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 19 359 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 6 597 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 42. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 6 259 243 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
14.01.2026Muutmiskanne Ä 50145637 / 10
-
12.01.2026Muutmiskanne Ä 50145637 / M2
-
21.07.2023Muutmiskanne Ä 50145637 / 9
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50145637 / 8
-
15.09.2021Muutmiskanne Ä 50145637 / 7
-
25.08.2021Muutmiskanne Ä 50145637 / 6
-
24.08.2021Muutmiskanne Ä 50145637 / M1
-
27.04.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50145637 / 5
-
17.09.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50145637 / 4
-
09.06.2020Muutmiskanne Ä 50145637 / 3
-
12.05.2020Muutmiskanne Ä 50145637 / 2
-
07.05.2020Esmakanne Ä 50145637
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 22.07.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 28.03.2022 | Suurettevõtja |
| 2020 | 28.03.2022 | Väikeettevõtja |