Leebus OÜ
Registrisse kantud 14967711Leebus OÜ (registrikood 14967711) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 59 286 eurot ja puhaskasum 22 853 eurot, bilansimaht 154 300 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Clémence Céline André. Juhatuse liige on Clémence Céline André. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.05.2020 (6 a 5 k) · Sepapaja tn 6, Tallinn, 15551
Registriandmed KMKR EE102257450 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102257450
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 38,5 % | 2024: 68,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 14,9 % | 2024: 37,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,4 % | 2024: 98,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 89,5 | 2024: 25,6 |
| Müügitulu kasv | −17,8 % | 2024: +18,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −4,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 59 286 | 72 114 | 60 754 | 113 691 | 136 290 | 75 143 |
| Puhaskasum | 22 853 | 49 156 | 9 367 | 43 562 | 61 104 | 54 294 |
| Käibevara | 85 983 | 63 489 | 34 606 | 104 110 | 106 049 | 54 589 |
| Põhivara | 68 317 | 69 476 | 70 083 | 0 | 0 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 154 300 | 132 965 | 104 689 | 104 110 | 106 049 | 54 589 |
| Kohustised kokku | 961 | 2 479 | 7 230 | 5 318 | 2 151 | 295 |
| Omakapital | 153 339 | 130 486 | 97 459 | 98 792 | 103 898 | 54 294 |
| Kasumimarginaal | 38,5 % | 68,2 % | 15,4 % | 38,3 % | 44,8 % | 72,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 85 983 € · 55,7 %
- Põhivara 68 317 € · 44,3 %
- Lühiajalised kohustised 961 € · 0,6 %
- Omakapital 153 339 € · 99,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 89,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 44,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 10 679 € | 707 € | 12 271 € | 0 |
| II kv 2026 | 978 € | 1 031 € | 5 314 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 064 € | 1 111 € | 20 256 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 759 € | 1 820 € | 13 080 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 186 € | 1 223 € | 18 272 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 805 € | 1 850 € | 15 295 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 769 € | 1 794 € | 14 156 € | 0 |
| IV kv 2024 | 3 528 € | 2 278 € | 19 291 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 560 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 236 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 6,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 87,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 090 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50145582 / 4
-
02.05.2023Muutmiskanne Ä 50145582 / 3
-
03.05.2022Muutmiskanne Ä 50145582 / 2
-
11.05.2020Esmakanne Ä 50145582
-
08.05.2020Esmakanne Ä 50145582 / M2
-
06.05.2020Esmakanne Ä 50145582 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 13.02.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 03.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 16.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 09.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 10.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.04.2021 | Väikeettevõtja |