LeadSource OÜ
Likvideerimisel 14972362LeadSource OÜ (registrikood 14972362) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 449 956 eurot ja puhaskasum 6 412 eurot, bilansimaht 593 327 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Alexander Dumont dos Santos. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Ettevõtte staatus äriregistris on likvideerimisel. Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.05.2020 (6 a 5 k) · Sepapaja tn 6, Tallinn, 15551
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,4 % | 2024: 99,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,1 % | 2024: 23,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,5 % | 2024: 99,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 216,3 | 2024: 95,4 |
| Müügitulu kasv | +227,7 % | 2024: +174,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +62,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 449 956 | 137 326 | 50 000 | 107 429 | 223 934 | 39 786 |
| Puhaskasum | 6 412 | 136 242 | 131 561 | 47 779 | 229 554 | 39 036 |
| Käibevara | 593 327 | 590 357 | 451 163 | 316 369 | 269 044 | 39 726 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 593 327 | 590 357 | 451 163 | 316 369 | 269 044 | 39 726 |
| Kohustised kokku | 2 743 | 6 185 | 3 233 | 0 | 454 | 690 |
| Omakapital | 590 584 | 584 172 | 447 930 | 316 369 | 268 590 | 39 036 |
| Kasumimarginaal | 1,4 % | 99,2 % | 263,1 % | 44,5 % | 102,5 % | 98,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 593 327 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 743 € · 0,5 %
- Omakapital 590 584 € · 99,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 216,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 118 676 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 3 462 € | 0 |
| IV kv 2025 | 48 € | 0 € | 134 800 € | 0 |
| III kv 2025 | 25 € | 0 € | 114 800 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 140 620 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 127 500 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 98 951 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Annika Madissoon
- TRANSFINAM OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- TANIT PRODUCTION OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- Canvastec OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- Maxxi Traffic OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- TwentyTwo Consulting OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- Qvazar OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- 7logic OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- q-edge OÜ Likvideerija Likvideerimisel
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.06.2026Lõpetamiskanne Ä 50146363 / 6
-
08.05.2026Muutmiskanne Ä 50146363 / 5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50146363 / 4
-
01.06.2023Muutmiskanne Ä 50146363 / 3
-
16.05.2023Muutmiskanne Ä 50146363 / M1
-
02.05.2023Muutmiskanne Ä 50146363 / 2
-
15.05.2020Esmakanne Ä 50146363
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | 28.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 12.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 14.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 18.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 05.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 08.04.2021 | Mikroettevõtja |