The Code Brewery OÜ
Registrisse kantud 14974148The Code Brewery OÜ (registrikood 14974148) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus (EMTAK 62202). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -22 408 eurot, bilansimaht 134 031 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jose Ernesto Suarez Font. Ettevõttel on osalus 3 ettevõttes. Juhatuse liige on Jose Ernesto Suarez Font. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.05.2020 (6 a 4 k) · Telliskivi tn 60a/5, Tallinn, 10412
Registriandmed KMKR EE102330173 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102330173
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: 24,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -16,7 % | 2024: 6,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 99,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 607,1 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: −44,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 42 480 | 75 865 | 68 685 | 72 397 | 37 710 |
| Puhaskasum | -22 408 | 10 356 | 35 544 | 29 475 | 42 951 | 37 613 |
| Käibevara | 131 531 | 154 193 | 143 583 | 112 734 | 83 683 | 40 113 |
| Põhivara | 2 500 | 2 500 | 2 500 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 134 031 | 156 693 | 146 083 | 112 734 | 83 683 | 40 113 |
| Kohustised kokku | 0 | 254 | 0 | 1 695 | 2 119 | – |
| Omakapital | 134 031 | 156 439 | 146 083 | 111 039 | 81 564 | 40 113 |
| Kasumimarginaal | – | 24,4 % | 46,9 % | 42,9 % | 59,3 % | 99,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 131 531 € · 98,1 %
- Põhivara 2 500 € · 1,9 %
- Omakapital 134 031 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jose Ernesto Suarez Font
- Glassity OÜ Juhatuse liige
- WEDOOPS OÜ Osanik
- C-PAY OÜ Juhatuse liige
- Garmer Technologies OÜ Osanik
- Suaraust OÜ Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (3)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Glassity OÜ | 26,47 % | 750 € | 02.09.2023 | 134 660 €2024 |
| Snacka Angel SPV OÜ | 3,24 % | 324 € | 14.09.2022 | 0 €2023 |
| REALIFIED OÜ | 0,34 % | 39 € | 14.10.2022 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (4)
-
Glassity OÜ 26,47 %
-
Snacka Angel SPV OÜ 3,24 %
-
REALIFIED OÜ 0,34 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50146568 / 2
-
19.05.2020Esmakanne Ä 50146568
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 16.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 18.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 10.11.2021 | Mikroettevõtja |