RCuts OÜ
Registrisse kantud 14974361RCuts OÜ (registrikood 14974361) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala juuksuriteenindus ja habemeajamine (EMTAK 96211). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -1 211 eurot, bilansimaht 3 718 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Renat Orudžev. Juhatuse liige on Renat Orudžev. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.05.2020 (6 a 4 k) · Paldiski mnt 85, Tallinn, 10614
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Juuksuriteenindus ja habemeajamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: 5,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -41,2 % | 2024: 39,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 79,0 % | 2024: 80,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,0 | 2024: 2,0 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: −20,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 29 681 | 37 309 | 38 201 | 3 840 | 620 |
| Puhaskasum | -1 211 | 1 650 | 2 100 | 5 262 | -2 372 | -670 |
| Käibevara | 1 525 | 1 962 | 5 362 | 7 517 | 934 | 74 |
| Põhivara | 2 193 | 3 182 | 1 671 | 968 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 718 | 5 144 | 7 033 | 8 485 | 934 | 74 |
| Kohustised kokku | 779 | 994 | 3 723 | 5 026 | 2 736 | 545 |
| Omakapital | 2 939 | 4 150 | 3 310 | 3 459 | -1 802 | -471 |
| Kasumimarginaal | – | 5,6 % | 5,6 % | 13,8 % | -61,8 % | -108,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 525 € · 41,0 %
- Põhivara 2 193 € · 59,0 %
- Lühiajalised kohustised 779 € · 21,0 %
- Omakapital 2 939 € · 79,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 21,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 59,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2024 | 435 € | 435 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 3 560 € | 3 560 € | 0 € | 0 |
| II kv 2024 | 3 500 € | 3 368 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 2 080 € | 2 080 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 3 216 € | 3 216 € | 0 € | 0 |
| III kv 2023 | 2 369 € | 1 806 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 3 480 € | 3 231 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 3 475 € | 3 475 € | 0 € | 1 |
IV kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 145 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 145 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 100,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Renat Orudžev
- Lola Invest OÜ Juhatuse liige
- Hooneühistu Mooni 33 Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50146337 / 6
-
20.02.2023Muutmiskanne Ä 50146337 / 5
-
17.02.2023Muutmiskanne Ä 50146337 / 4
-
20.01.2021Muutmiskanne Ä 50146337 / 3
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 50146337 / 2
-
19.05.2020Esmakanne Ä 50146337
-
15.05.2020Esmakanne Ä 50146337 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.03.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 10.03.2021 | Mikroettevõtja |