Integris OÜ
Registrisse kantud 14977201Integris OÜ (registrikood 14977201) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala reklaamiagentuuride tegevus (EMTAK 73111). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -6 710 eurot, bilansimaht 12 644 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Fabio Queiroz da Silva. Juhatuse liige on Fabio Queiroz da Silva. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.05.2020 (6 a 4 k) · Lõime tn 20, Tallinn, 10312
Registriandmed KMKR EE102327898 · osakapital 4 004 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102327898
- Osakapital
- 4 004 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Reklaamiagentuuride tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: 64,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -63,8 % | 2024: 97,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,2 % | 2024: 98,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,5 | 2024: 69,4 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: +1 114,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 26 651 | 2 195 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | -6 710 | 17 106 | -1 747 | -1 241 | -635 | 0 |
| Käibevara | 11 729 | 17 638 | 2 740 | 1 866 | 1 958 | 2 500 |
| Põhivara | 915 | 102 | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 12 644 | 17 740 | 2 740 | 1 866 | 1 958 | 2 500 |
| Kohustised kokku | 2 123 | 254 | -141 | 242 | 93 | – |
| Omakapital | 10 521 | 17 486 | 2 881 | 1 624 | 1 865 | – |
| Kasumimarginaal | – | 64,2 % | -79,6 % | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 11 729 € · 92,8 %
- Põhivara 915 € · 7,2 %
- Lühiajalised kohustised 2 123 € · 16,8 %
- Omakapital 10 521 € · 83,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 16,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 7,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 82 459 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 236 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 77 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 645 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 466 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 564 € | 0 |
| IV kv 2024 | 380 € | 308 € | 1 800 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 27 486 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.03.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50146894 / 10
-
08.01.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50146894 / 9
-
29.12.2023Muutmiskanne Ä 50146894 / 8
-
28.12.2023Muutmiskanne Ä 50146894 / M6
-
18.12.2023Muutmiskanne Ä 50146894 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50146894 / 6
-
22.08.2023Muutmiskanne Ä 50146894 / 5
-
21.08.2023Muutmiskanne Ä 50146894 / M5
-
01.08.2022Muutmiskanne Ä 50146894 / 4
-
13.06.2022Muutmiskanne Ä 50146894 / 3
-
10.05.2022Muutmiskanne Ä 50146894 / M2
-
10.01.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50146894 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 24.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 23.01.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 07.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.01.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 03.09.2021 | Mikroettevõtja |