SEVAN OÜ
Registrisse kantud 14979772SEVAN OÜ (registrikood 14979772) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala restoranid jm toitlustuskohad (EMTAK 56101). 2023. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -5 978 eurot, bilansimaht 6 970 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Vaagn Arutjunjan. Juhatuse liige on Avetis Harutjunjan. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.05.2020 (6 a 4 k) · Akadeemia tee 47, Tallinn, 13520
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranid jm toitlustuskohad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | – | 2022: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2022: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -505,1 % | 2022: -144,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,0 | 2022: 0,0 |
| Müügitulu kasv | – | 2022: −100,0 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 146 433 | 69 195 |
| Puhaskasum | -5 978 | -35 028 | 3 290 | 10 |
| Käibevara | 0 | 0 | 2 007 | 5 532 |
| Põhivara | 6 970 | 20 192 | 31 668 | 13 459 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 6 970 | 20 192 | 33 675 | 18 991 |
| Kohustised kokku | 42 176 | 49 420 | 27 875 | 16 481 |
| Omakapital | -35 206 | -29 228 | 5 800 | 2 510 |
| Kasumimarginaal | – | – | 2,2 % | 0,0 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Põhivara 6 970 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 42 176 € · 605,1 %
- Omakapital -35 206 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 605,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 100,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2023Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2022 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2022 | 0 € | 0 € | 883 € | 0 |
| I kv 2022 | 0 € | 391 € | 300 € | 0 |
III kv 2023 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Avetis Harutjunjan
- Jalgpalliklubi FC Ararat Juhatuse liige Maksuvõlg
- Jalgpalliklubi FC Ararat Jalgpallikool Juhatuse liige Maksuvõlg
- Jalgpalliklubi FC Ararat Tüdrukute Jalgpallikool Juhatuse liige
- Jalgpalliklubi FC Ararat Huvikool Juhatuse liige
- Jalgpalliklubi FC Ararat Naised Juhatuse liige
-
Vaagn Arutjunjan
- Jalgpalliklubi FC Ararat Huvikool Tegelik kasusaaja
- EXZAP OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50147167 / 4
-
02.08.2022Muutmiskanne Ä 50147167 / 3
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 50147167 / 2
-
28.05.2020Esmakanne Ä 50147167
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 24.10.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 23.10.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 23.10.2024 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 23.05.2021 | Väikeettevõtja |