InstArc OÜ

Registrisse kantud 14983288
☆ Jälgi

InstArc OÜ (registrikood 14983288) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus (EMTAK 63102). 2024. aasta müügitulu oli 42 973 eurot ja puhaskasum -1 959 eurot, bilansimaht 6 964 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 03.06.2020 (6 a 4 k) · Narva mnt 7a, Tallinn, 15172

Müügitulu 2024
43 tuh €
↓ −11 % vs 2023
Puhaskasum 2024
-1 959 €
↓ −16 % vs 2023
Töötajad (III kv 2026)
1
sama mis II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 7 969 € · majandusaasta 01.07–30.06
KMKR number
Ei ole käibemaksukohustuslane
Osakapital
7 969 €
Majandusaasta
01.07 – 30.06
2024 aruanne esitatud 05.12.2025
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Andmetöötlus, andmekorraldus, andmevahendus jms tegevus
EMTAK 63102
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2024
6 964 €
↑ +116 % vs 2023
Omakapital 2024
1 260 €
↓ −61 % vs 2023

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-10k010k20k30k40k50k20202021202220232024

Tuletatud suhtarvud 2024

Kasumimarginaal -4,6 % 2023: -3,5 %
Omakapitali tootlus (ROE) -155,5 % 2023: -52,5 %
Omakapitali osakaal varadest 18,1 % 2023: 100,0 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 1,2 2023: –
Müügitulu kasv −10,6 % 2023: +70,9 %
Näitaja, € 2024 2023 2022 2021 2020
Müügitulu 42 973 48 067 28 118 0 0
Puhaskasum -1 959 -1 690 2 410 0 0
Käibevara 6 964 3 219 6 578 2 500 2 500
Põhivara – – – – –
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 6 964 3 219 6 578 2 500 2 500
Kohustised kokku 5 704 0 1 668 – –
Omakapital 1 260 3 219 4 910 2 500 2 500
Kasumimarginaal -4,6 % -3,5 % 8,6 % – –

Bilansi struktuur 2024

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 6 964 €
  • Käibevara 6 964 € · 100,0 %
Rahastus 6 964 €
  • Lühiajalised kohustised 5 704 € · 81,9 %
  • Omakapital 1 260 € · 18,1 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 1,2
Kohustised ÷ bilansimaht 81,9 %
Põhivara osakaal bilansimahust 0,0 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
10 382 €
↑ +716 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
1
2025: 1 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
02,5k5k7,5k10k12,5kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

0IV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 10 382 € 10 785 € 0 € 1
II kv 2026 1 273 € 1 332 € 0 € 1
I kv 2026 1 683 € 1 768 € 0 € 1
IV kv 2025 1 672 € 1 788 € 0 € 1
III kv 2025 1 202 € 1 255 € 0 € 1
II kv 2025 3 607 € 3 765 € 0 € 1
I kv 2025 3 564 € 3 722 € 0 € 1
IV kv 2024 3 477 € 3 635 € 0 € 1

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)3 461 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)3 595 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest103,9 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive–
Maksustatav käive kuus (keskmine)0 €
Hinnanguline keskmine brutopalk6 913 €

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Mesut Mercan
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 03.06.2020
Jonathan Ian Revell(s 1972, 53–54 a)
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 07.07.2026

Tegelikud kasusaajad

Mesut Mercan
Otsene osalus · Eesti · alates 03.06.2020

Osanikud

Mesut Mercan
2 500 € · 31,37 % · ainuomand · alates 01.09.2023
Adamas Trustees Limited as trustee of the Nimrod Trust
156 € · 1,96 % · ainuomand · alates 07.07.2026
RockView Stiftung
156 € · 1,96 % · ainuomand · alates 07.07.2026
Patrick Stein-Kaempfe(s 1978, 47–48 a)
156 € · 1,96 % · ainuomand · alates 07.07.2026
AMV Africa Capital Ltd
313 € · 3,92 % · ainuomand · alates 07.07.2026
Toby Powell(s 1972, 53–54 a)
156 € · 1,96 % · ainuomand · alates 07.07.2026
James Henry McKeown(s 1972, 53–54 a)
3 750 € · 47,06 % · ainuomand · alates 07.07.2026
Jonathan Ian Revell(s 1972, 53–54 a)
782 € · 9,81 % · ainuomand · alates 07.07.2026

Isikute teised ettevõtted

Narva mnt 7a, Tallinn, 15172
Juhata: 59.437909, 24.759441
Büroohoone ehitatud 1926 F Samal aadressil veel 147 ettevõtet

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud, 2 üle 30 päeva hilinemisega (kuni 351 päeva)
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Instarc automates compliance for financial services — KYC, cross-border payments and regulatory compliance across 150+ jurisdictions.

HTTPS

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 07.07.2026
    Muutmiskanne Ä 50147537 / 7
  • 14.04.2026
    Muutmiskanne Ä 50147537 / 6
  • 08.12.2025
    Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50147537 / 5
  • 01.09.2023
    Muutmiskanne Ä 50147537 / 4
  • 23.01.2023
    Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50147537 / 3
  • 02.07.2020
    Muutmiskanne Ä 50147537 / 2
  • 03.06.2020
    Esmakanne Ä 50147537

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 – –
2024 05.12.2025 Mikroettevõtja
2023 15.12.2024 Mikroettevõtja
2022 05.07.2023 Mikroettevõtja
2021 22.01.2023 Mikroettevõtja
2020 22.01.2023 Mikroettevõtja