MSM builders OÜ
Registrisse kantud 14988666MSM builders OÜ (registrikood 14988666) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Kükita küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 104 729 eurot ja puhaskasum -1 002 eurot, bilansimaht 30 235 eurot. Juhatuse liikmed on Mihail Muzafarov, Sergei Muzafarov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.06.2020 (6 a 4 k) · Koidu tn 5, Kükita küla, 49504
Registriandmed KMKR EE102535800 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102535800
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -1,0 % | 2024: -14,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -36,9 % | 2024: -296,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 9,0 % | 2024: 11,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,2 | 2024: 0,3 |
| Müügitulu kasv | +26,3 % | 2024: −61,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +84,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 104 729 | 82 952 | 214 247 | 92 229 | 6 915 | 4 870 |
| Puhaskasum | -1 002 | -12 352 | 10 582 | 11 639 | 772 | 2 021 |
| Käibevara | 4 204 | 8 303 | 26 930 | 12 081 | 3 704 | 5 115 |
| Põhivara | 26 031 | 29 571 | 33 111 | 10 276 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 30 235 | 37 874 | 60 041 | 22 357 | 3 704 | 5 115 |
| Kohustised kokku | 27 516 | 33 712 | 43 527 | 16 425 | 911 | 3 094 |
| Omakapital | 2 719 | 4 162 | 16 514 | 5 932 | 2 793 | 2 021 |
| Kasumimarginaal | -1,0 % | -14,9 % | 4,9 % | 12,6 % | 11,2 % | 41,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 204 € · 13,9 %
- Põhivara 26 031 € · 86,1 %
- Lühiajalised kohustised 21 484 € · 71,1 %
- Pikaajalised kohustised 6 032 € · 20,0 %
- Omakapital 2 719 € · 9,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 91,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 86,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus põhitegevus 101 073 €
-
96222 Küünetehnikuteenused 3 656 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 005 € | 2 002 € | 49 310 € | 7 |
| II kv 2026 | 4 356 € | 993 € | 41 972 € | 4 |
| I kv 2026 | 2 033 € | 1 181 € | 10 966 € | 4 |
| IV kv 2025 | 1 467 € | 1 534 € | 9 077 € | 4 |
| III kv 2025 | 3 063 € | 1 795 € | 44 073 € | 4 |
| II kv 2025 | 1 544 € | 950 € | 42 486 € | 4 |
| I kv 2025 | 2 636 € | 1 054 € | 20 936 € | 3 |
| IV kv 2024 | 2 111 € | 1 148 € | 22 752 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 335 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 667 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 50,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 8,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 16 437 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 183 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKoidu tn 5, Kükita küla, 49504
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 14. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Mustvee vald 101 633 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 101 633 | 36 251 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Mustvee Vallavalitsus · maksed 54 099 €
- SA Mustvee Tervis · maksed 47 534 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50148119 / 2
-
12.06.2020Esmakanne Ä 50148119
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.05.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 02.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 14.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 18.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 18.03.2022 | Väikeettevõtja |