ready2win OÜ
Registrisse kantud 14992873ready2win OÜ (registrikood 14992873) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala sporditarvete jaemüük (EMTAK 47631). 2025. aasta müügitulu oli 92 533 eurot ja puhaskasum 22 004 eurot, bilansimaht 114 470 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rainer Terras. Juhatuse liige on Rainer Terras. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.06.2020 (6 a 4 k) · Sõjakooli tn 10, Tallinn, 11316
Registriandmed KMKR EE102265510 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102265510
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Sporditarvete jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 23,8 % | 2024: 27,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 35,4 % | 2024: 53,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 54,3 % | 2024: 36,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 47,1 | 2024: 5,4 |
| Müügitulu kasv | +15,2 % | 2024: −2,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +47,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 92 533 | 80 313 | 82 499 | 29 429 | 20 452 | 13 246 |
| Puhaskasum | 22 004 | 21 764 | 23 942 | -1 812 | -899 | -4 788 |
| Käibevara | 108 133 | 106 592 | 71 243 | 31 548 | 34 638 | 35 816 |
| Põhivara | 6 337 | 3 750 | – | – | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 114 470 | 110 342 | 71 243 | 31 548 | 34 638 | 35 816 |
| Kohustised kokku | 52 296 | 69 637 | 52 301 | 36 548 | 37 826 | 38 104 |
| Omakapital | 62 174 | 40 705 | 18 942 | -5 000 | -3 188 | -2 288 |
| Kasumimarginaal | 23,8 % | 27,1 % | 29,0 % | -6,2 % | -4,4 % | -36,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 108 133 € · 94,5 %
- Põhivara 6 337 € · 5,5 %
- Lühiajalised kohustised 2 296 € · 2,0 %
- Pikaajalised kohustised 50 000 € · 43,7 %
- Omakapital 62 174 € · 54,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 47,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 45,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 5,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
47631 Sporditarvete jaemüük põhitegevus 90 722 €
-
53101 Universaalne postiteenus 1 811 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 289 € | 0 € | 25 780 € | 0 |
| II kv 2026 | 3 967 € | 0 € | 41 589 € | 0 |
| I kv 2026 | 6 830 € | 0 € | 44 224 € | 0 |
| IV kv 2025 | 6 798 € | 0 € | 60 055 € | 0 |
| III kv 2025 | 2 571 € | 0 € | 34 013 € | 0 |
| II kv 2025 | 4 398 € | 0 € | 45 308 € | 0 |
| I kv 2025 | 5 478 € | 0 € | 36 881 € | 0 |
| IV kv 2024 | 5 689 € | 0 € | 44 858 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 763 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 8,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 8 593 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Rainer Terras
- MTÜ Sulgpalliklubi Fookus Juhatuse liige
- Vinkli Sulgpall OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 793 | 1 817 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Nõo Vallavalitsus · maksed 2 170 €
- Sisekaitseakadeemia · maksed 623 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubVICTOR sulgpalli ja squashi varustuse ametlik esindaja Eestis. Sulgpalli, airbadmintoni, squashi varustuse müük.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50148559 / 6
-
03.08.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50148559 / 5
-
27.07.2022Muutmiskanne Ä 50148559 / 4
-
22.10.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50148559 / 3
-
13.10.2020Muutmiskanne Ä 50148559 / 2
-
18.06.2020Esmakanne Ä 50148559
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 16.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |