Flowful OÜ
Registrisse kantud 14995334Flowful OÜ (registrikood 14995334) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Järveküla, tegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62201). 2025. aasta müügitulu oli 12 695 eurot ja puhaskasum 6 178 eurot, bilansimaht 20 223 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andres Randmaa. Juhatuse liikmed on Andres Randmaa, Hugo Ferreira Duarte. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.06.2020 (6 a 3 k) · Sinika tee 13, Järveküla, 75304
Registriandmed KMKR EE102266975 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102266975
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutialased konsultatsioonid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 48,7 % | 2024: 23,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 31,9 % | 2024: 23,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,6 % | 2024: 73,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 20,4 | 2024: 3,4 |
| Müügitulu kasv | −0,2 % | 2024: −9,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +36,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 12 695 | 12 725 | 14 106 | 11 584 | 6 819 | 2 668 |
| Puhaskasum | 6 178 | 3 033 | 8 394 | 9 187 | 5 424 | 2 442 |
| Käibevara | 17 999 | 16 452 | 24 471 | 19 361 | 8 960 | 1 324 |
| Põhivara | 2 224 | 1 557 | 3 431 | 3 111 | 2 586 | 2 735 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 20 223 | 18 009 | 27 902 | 22 472 | 11 546 | 4 059 |
| Kohustised kokku | 881 | 4 845 | 189 | 2 916 | 1 179 | 367 |
| Omakapital | 19 342 | 13 164 | 27 713 | 19 556 | 10 367 | 3 692 |
| Kasumimarginaal | 48,7 % | 23,8 % | 59,5 % | 79,3 % | 79,5 % | 91,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 17 999 € · 89,0 %
- Põhivara 2 224 € · 11,0 %
- Lühiajalised kohustised 881 € · 4,4 %
- Omakapital 19 342 € · 95,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 20,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 11,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 637 € | 0 € | 2 695 € | 0 |
| II kv 2026 | 249 € | 0 € | 3 535 € | 0 |
| I kv 2026 | 573 € | 57 € | 3 267 € | 0 |
| IV kv 2025 | 681 € | 0 € | 3 225 € | 0 |
| III kv 2025 | 207 € | 0 € | 892 € | 0 |
| II kv 2025 | 917 € | 0 € | 5 913 € | 0 |
| I kv 2025 | 4 963 € | 0 € | 4 610 € | 0 |
| IV kv 2024 | 607 € | 0 € | 3 502 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 212 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 898 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Andres Randmaa
- Arual Accounting OÜ Juhatuse liige
- Rae vald, Järveküla, Sinika tee 13 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.03.2026Muutmiskanne Ä 50148806 / 7
-
18.08.2025Muutmiskanne Ä 50148806 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50148806 / 5
-
23.12.2021Muutmiskanne Ä 50148806 / 4
-
21.09.2021Muutmiskanne Ä 50148806 / 3
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 50148806 / 2
-
25.06.2020Esmakanne Ä 50148806
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 04.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 22.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |