Kukulus OÜ
Registrisse kantud 14996233Kukulus OÜ (registrikood 14996233) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Koeru alevik, tegevusala kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus (EMTAK 56112). 2025. aasta müügitulu oli 1 452 eurot ja puhaskasum -387 eurot, bilansimaht 6 303 eurot. Juhatuse liikmed on Alari Teppan, Alice Ellamik, Väino Ellamik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.06.2020 (6 a 3 k) · Paide tee 1/1, Koeru alevik, 73001
Registriandmed KMKR EE102266438 · osakapital 3 750 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102266438
- Osakapital
- 3 750 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kiirsöögikohtade jm toitlustuskohtade tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -26,7 % | 2024: -58,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -10,1 % | 2024: -21,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 60,7 % | 2024: 64,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,5 | 2024: 2,5 |
| Müügitulu kasv | −6,8 % | 2024: −77,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −50,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 452 | 1 558 | 7 037 | 50 638 | 72 265 | 48 873 |
| Puhaskasum | -387 | -908 | -2 631 | -10 040 | 15 209 | -1 169 |
| Käibevara | 6 175 | 5 863 | 5 797 | 6 069 | 13 984 | 3 577 |
| Põhivara | 128 | 720 | 1 654 | 4 029 | 6 118 | 3 806 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 6 303 | 6 583 | 7 451 | 10 098 | 20 102 | 7 383 |
| Kohustised kokku | 2 477 | 2 370 | 2 330 | 2 347 | 2 312 | 4 802 |
| Omakapital | 3 826 | 4 213 | 5 121 | 7 751 | 17 790 | 2 581 |
| Kasumimarginaal | -26,7 % | -58,3 % | -37,4 % | -19,8 % | 21,0 % | -2,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 175 € · 98,0 %
- Põhivara 128 € · 2,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 477 € · 39,3 %
- Omakapital 3 826 € · 60,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 39,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 2,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 42 € | 0 € | 602 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 838 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 733 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 163 € | 0 € | 748 € | 0 |
| II kv 2025 | 52 € | 0 € | 705 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 14 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 7,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 201 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Alari Teppan
- Mittetulundusühing Järvamaa Ühistranspordi Keskus Juhatuse liige
- AS Järva Haldus Tegelik kasusaaja
-
Väino Ellamik
- Aluvel OÜ Juhatuse liige
-
Alice Ellamik
- Aluvel OÜ Juhatuse liige
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Aluvel OÜ 33,33 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 81. Suurimad juhatused · Majutus ja toitlustus 4 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50148898 / 3
-
21.07.2020Muutmiskanne Ä 50148898 / 2
-
10.07.2020Muutmiskanne Ä 50148898 / M1
-
26.06.2020Esmakanne Ä 50148898
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 02.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 14.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 11.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 09.07.2021 | Väikeettevõtja |