SV tech OÜ
Registrisse kantud 16003271SV tech OÜ (registrikood 16003271) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Sindi linn, tegevusala muud mujal liigitamata eriehitustööd (EMTAK 4399). 2025. aasta müügitulu oli 39 991 eurot ja puhaskasum 46 859 eurot, bilansimaht 114 818 eurot. Juhatuse liikmed on Paavo Tammsalu, Alena Tammsalu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.07.2020 (6 a 3 k) · Leevikese tn 2, Sindi linn, 86705
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud mujal liigitamata eriehitustööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 117,2 % | 2024: 141,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 55,3 % | 2024: 81,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,8 % | 2024: 64,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,8 | 2024: 2,8 |
| Müügitulu kasv | +84,0 % | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +5,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 991 | 21 738 | 0 | 36 204 | 39 999 | 30 114 |
| Puhaskasum | 46 859 | 30 835 | -29 | 4 182 | -2 526 | 19 326 |
| Käibevara | 114 818 | 58 890 | 4 555 | 4 584 | 1 672 | 26 394 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 114 818 | 58 890 | 4 555 | 4 584 | 1 672 | 26 394 |
| Kohustised kokku | 30 069 | 21 000 | 0 | 0 | 1 269 | 7 068 |
| Omakapital | 84 749 | 37 890 | 4 555 | 4 584 | 403 | 19 326 |
| Kasumimarginaal | 117,2 % | 141,8 % | – | 11,6 % | -6,3 % | 64,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 114 818 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 30 069 € · 26,2 %
- Omakapital 84 749 € · 73,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 26,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Paavo Tammsalu
- Suves Vuuk REN OÜ Juhatuse liige
- AV Hermetic OÜ Osanik Maksuvõlg
- PT Cruiser OÜ Tegelik kasusaaja
- OT vuugid OÜ Tegelik kasusaaja
- SVCON OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLeevikese tn 2, Sindi linn, 86705
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.03.2024Muutmiskanne Ä 50149662 / 5
-
12.01.2024Muutmiskanne Ä 50149662 / 4
-
09.01.2024Muutmiskanne Ä 50149662 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50149662 / 2
-
07.07.2020Esmakanne Ä 50149662
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 04.12.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 04.12.2024 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 15.12.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 08.11.2023 | Mikroettevõtja |