Creative Junction OÜ
Registrisse kantud 16008475Creative Junction OÜ (registrikood 16008475) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused (EMTAK 90391). 2025. aasta müügitulu oli 1 042 490 eurot ja puhaskasum -21 760 eurot, bilansimaht 872 270 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Christopher Peter Cooke-Johnson. Juhatuse liige on Christopher Peter Cooke-Johnson. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.07.2020 (6 a 3 k) · Pärnu mnt 139c, Tallinn, 11317
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -2,1 % | 2024: 20,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -3,9 % | 2024: 46,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 63,9 % | 2024: 80,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,5 | 2024: 5,1 |
| Müügitulu kasv | −21,4 % | 2024: −11,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 042 490 | 1 326 369 | 1 489 975 | 456 373 | 112 783 |
| Puhaskasum | -21 760 | 269 329 | 247 093 | 22 752 | 37 802 |
| Käibevara | 484 767 | 720 669 | 674 580 | 88 054 | 40 302 |
| Põhivara | 387 503 | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 872 270 | 720 669 | 674 580 | 88 054 | 40 302 |
| Kohustised kokku | 314 554 | 141 193 | 364 433 | 25 000 | – |
| Omakapital | 557 716 | 579 476 | 310 147 | 63 054 | 40 302 |
| Kasumimarginaal | -2,1 % | 20,3 % | 16,6 % | 5,0 % | 33,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 484 767 € · 55,6 %
- Põhivara 387 503 € · 44,4 %
- Lühiajalised kohustised 314 554 € · 36,1 %
- Omakapital 557 716 € · 63,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 36,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 44,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 100 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 33 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
TuneUp OÜ
- KONTRAMARKA OÜ Muu roll
- TradeEvolution OÜ Muu roll
- PETRA MEDICAL OÜ Muu roll
- DBCCompany OÜ Muu roll
- Vilbury Europe OÜ Muu roll
- SCYLLA GROUP OÜ Muu roll
- TechLabi OÜ Muu roll
- R2 Rationality OÜ Muu roll
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 90) 5 tk
- 7. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 90) 31,7 %
- 11. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 90) 21,4 %
- 12. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 90) 21 760 €
- 31. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Kunst ja meelelahutus (EMTAK 90) 872 270 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.10.2025Muutmiskanne Ä 50150214 / 10
-
29.05.2025Muutmiskanne Ä 50150214 / 9
-
12.06.2024Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks Ä 50150214 / 8
-
26.11.2023Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 50150214 / 7
-
09.10.2023Muutmiskanne Ä 50150214 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50150214 / 5
-
23.08.2023Muutmiskanne Ä 50150214 / M2
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50150214 / 4
-
01.02.2023Muutmiskanne Ä 50150214 / 3
-
31.07.2020Muutmiskanne Ä 50150214 / 2
-
13.07.2020Esmakanne Ä 50150214
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 19.08.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 18.08.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 05.12.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 10.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Mikroettevõtja |