STFALK OÜ

Registrisse kantud 16015392
☆ Jälgi

STFALK OÜ (registrikood 16015392) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Haaslava küla, tegevusala ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine (EMTAK 71121). 2025. aasta müügitulu oli 34 013 eurot ja puhaskasum 24 712 eurot, bilansimaht 30 575 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 23.07.2020 (6 a 2 k) · Toominga tee 3, Haaslava küla, 62107

Müügitulu 2025
34 tuh €
↑ +884 % vs 2024
Puhaskasum 2025
25 tuh €
↑ +57 570 % vs 2024
Töötajad
–
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
Ei ole käibemaksukohustuslane
Osakapital
2 500 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 01.07.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
EMTAK 71121
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
30 575 €
↑ +404 % vs 2024
Omakapital 2025
28 950 €
↑ +583 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-10k010k20k30k40k20212022202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal 72,7 % 2024: -1,2 %
Omakapitali tootlus (ROE) 85,4 % 2024: -1,0 %
Omakapitali osakaal varadest 94,7 % 2024: 69,8 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 17,8 2024: 1,9
Müügitulu kasv +884,5 % 2024: −64,1 %
Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021
Müügitulu 34 013 3 455 9 611 7 670 10 586
Puhaskasum 24 712 -43 1 821 1 061 1 399
Käibevara 28 847 3 561 4 142 2 115 868
Põhivara 1 728 2 507 2 307 1 708 1 994
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 30 575 6 068 6 449 3 823 2 862
Kohustised kokku 1 625 1 830 2 169 1 363 1 463
Omakapital 28 950 4 238 4 280 2 460 1 399
Kasumimarginaal 72,7 % -1,2 % 18,9 % 13,8 % 13,2 %

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 30 575 €
  • Käibevara 28 847 € · 94,3 %
  • Põhivara 1 728 € · 5,7 %
Rahastus 30 575 €
  • Lühiajalised kohustised 1 625 € · 5,3 %
  • Omakapital 28 950 € · 94,7 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 17,8
Kohustised ÷ bilansimaht 5,3 %
Põhivara osakaal bilansimahust 5,7 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Eveliina Urm
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 19.04.2024

Tegelikud kasusaajad

Stefan Falk
Otsene osalus · Eesti · alates 23.07.2020

Osanikud

Stefan Falk
2 500 € · 100 % · ainuomand · alates 01.09.2023

Isikute teised ettevõtted

Toominga tee 3, Haaslava küla, 62107

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud, 3 hilinemisega (kuni 12 päeva)
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 07.05.2025
    Muutmiskanne Ä 50150685 / 5
  • 19.04.2024
    Muutmiskanne Ä 50150685 / 4
  • 01.09.2023
    Muutmiskanne Ä 50150685 / 3
  • 25.06.2021
    Muutmiskanne Ä 50150685 / 2
  • 23.07.2020
    Esmakanne Ä 50150685
  • 20.07.2020
    Esmakanne Ä 50150685 / M1

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 01.07.2026 Mikroettevõtja
2024 12.07.2025 Mikroettevõtja
2023 01.07.2024 Mikroettevõtja
2022 07.07.2023 Mikroettevõtja
2021 30.06.2022 Mikroettevõtja