Dipper OÜ
Registrisse kantud 16020944Dipper OÜ (registrikood 16020944) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Käätso küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 257 976 eurot ja puhaskasum 70 822 eurot, bilansimaht 145 007 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marek Paigelkaln. Juhatuse liige on Marek Paigelkaln. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.08.2020 (6 a 2 k) · Kanarbiku, Käätso küla, 65524
Registriandmed KMKR EE102277032 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102277032
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 27,5 % | 2024: -36,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 57,0 % | 2024: -32,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,7 % | 2024: 79,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,4 | 2024: 3,1 |
| Müügitulu kasv | +355,7 % | 2024: −81,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +80,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 257 976 | 56 611 | 305 081 | 243 546 | 121 482 | 13 542 |
| Puhaskasum | 70 822 | -20 782 | 65 409 | 41 947 | 22 933 | 9 559 |
| Käibevara | 90 554 | 53 090 | 101 386 | 67 495 | 24 360 | 13 223 |
| Põhivara | 54 453 | 27 323 | 16 634 | 16 335 | 20 724 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 145 007 | 80 413 | 118 020 | 83 830 | 45 084 | 13 223 |
| Kohustised kokku | 20 680 | 16 908 | 33 733 | 31 891 | 12 592 | 3 664 |
| Omakapital | 124 327 | 63 505 | 84 287 | 51 939 | 32 492 | 9 559 |
| Kasumimarginaal | 27,5 % | -36,7 % | 21,4 % | 17,2 % | 18,9 % | 70,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 90 554 € · 62,4 %
- Põhivara 54 453 € · 37,6 %
- Lühiajalised kohustised 20 680 € · 14,3 %
- Omakapital 124 327 € · 85,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 14,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 37,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 338 € | 0 € | 4 000 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 235 € | 0 |
| IV kv 2025 | 3 302 € | 3 380 € | 308 € | 0 |
| III kv 2025 | 5 977 € | 6 411 € | 25 € | 2 |
| II kv 2025 | 5 310 € | 5 618 € | 726 € | 2 |
| I kv 2025 | 2 331 € | 2 570 € | 65 € | 2 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 3 388 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKanarbiku, Käätso küla, 65524
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 13. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Võru vald 57,0 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50151523 / 3
-
15.09.2022Muutmiskanne Ä 50151523 / M1
-
15.09.2022Muutmiskanne Ä 50151523 / 2
-
03.08.2020Esmakanne Ä 50151523
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 09.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 23.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 17.05.2021 | Mikroettevõtja |