Raudteeääre OÜ
Registrisse kantud 16023138Raudteeääre OÜ (registrikood 16023138) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Kunda linn, tegevusala elektrienergia tootmine päikeseenergiast (EMTAK 35123). 2025. aasta müügitulu oli 125 362 eurot ja puhaskasum 45 804 eurot, bilansimaht 1 587 245 eurot. Ettevõttel on osalus 50 ettevõttes. Juhatuse liige on Ülla Rajamäe. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.08.2020 (6 a 2 k) · Jaama tn 2, Kunda linn, 44106
Registriandmed KMKR EE102280032 · osakapital 10 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102280032
- Osakapital
- 10 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektrienergia tootmine päikeseenergiast
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 36,5 % | 2024: 40,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 21,8 % | 2024: 50,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 13,2 % | 2024: 9,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,2 | 2024: 0,3 |
| Müügitulu kasv | −39,5 % | 2024: −15,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 125 362 | 207 074 | 245 311 | 723 346 | 187 141 |
| Puhaskasum | 45 804 | 83 408 | -82 774 | 547 424 | 20 256 |
| Käibevara | 175 210 | 187 085 | 158 712 | 635 589 | 30 665 |
| Põhivara | 1 412 035 | 1 489 870 | 1 567 706 | 1 714 693 | 1 811 155 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 587 245 | 1 676 955 | 1 726 418 | 2 350 282 | 1 841 820 |
| Kohustised kokku | 1 376 966 | 1 512 481 | 1 645 352 | 1 791 602 | 1 811 564 |
| Omakapital | 210 279 | 164 474 | 81 066 | 558 680 | 30 256 |
| Kasumimarginaal | 36,5 % | 40,3 % | -33,7 % | 75,7 % | 10,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 175 210 € · 11,0 %
- Põhivara 1 412 035 € · 89,0 %
- Lühiajalised kohustised 906 966 € · 57,1 %
- Pikaajalised kohustised 470 000 € · 29,6 %
- Omakapital 210 279 € · 13,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 86,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 89,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 706 € | 0 € | 31 692 € | 0 |
| II kv 2026 | 2 988 € | 0 € | 28 518 € | 0 |
| I kv 2026 | 903 € | 0 € | 9 669 € | 0 |
| IV kv 2025 | 4 182 € | 0 € | 29 112 € | 0 |
| III kv 2025 | 6 338 € | 0 € | 39 712 € | 0 |
| II kv 2025 | 4 538 € | 0 € | 44 622 € | 0 |
| I kv 2025 | 166 € | 0 € | 12 542 € | 0 |
| IV kv 2024 | 2 495 € | 0 € | 40 910 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 235 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 10 564 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Omanikukonto: Andres Lume
- Kunda Trans OÜ Juhatuse liige
- MAXIRAIL OÜ Tegelik kasusaaja
- H2Electro OÜ Osanik Maksuvõlg
- UÜ KT24 Tegelik kasusaaja
- UÜ KT18 Tegelik kasusaaja
- UÜ KT6 Tegelik kasusaaja
- UÜ KT26 Tegelik kasusaaja
- UÜ KT11 Tegelik kasusaaja
-
Ülla Rajamäe
- Osaühing LEPNA ELEKTER Juhatuse liige
- Marcotem Osaühing Juhatuse liige
- Osaühing EPLE VARA Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
- UÜ MCM19 Tegelik kasusaaja
- UÜ MCTEM7 Tegelik kasusaaja
- UÜ MCM12 Tegelik kasusaaja
- UÜ MCM20 Tegelik kasusaaja
- UÜ MCM14 Tegelik kasusaaja
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 11.09.2020
Osalused teistes ettevõtetes (50)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| UÜ KT10 | – | – | 06.08.2020 | 0 €2025 |
| UÜ KT11 | – | – | 06.08.2020 | 0 €2025 |
| UÜ KT12 | – | – | 06.08.2020 | 0 €2025 |
| UÜ KT13 | – | – | 06.08.2020 | 0 €2025 |
| UÜ KT14 | – | – | 06.08.2020 | 0 €2025 |
| UÜ KT15 | – | – | 06.08.2020 | 0 €2025 |
| UÜ KT16 | – | – | 06.08.2020 | 0 €2025 |
| UÜ KT17 | – | – | 06.08.2020 | 0 €2025 |
| UÜ KT18 | – | – | 06.08.2020 | 0 €2025 |
| UÜ KT19 | – | – | 06.08.2020 | 0 €2025 |
| UÜ KT2 | – | – | 06.08.2020 | 0 €2025 |
| UÜ KT20 | – | – | 06.08.2020 | 0 €2025 |
| UÜ KT21 | – | – | 06.08.2020 | 0 €2025 |
| UÜ KT22 | – | – | 06.08.2020 | 0 €2025 |
| UÜ KT23 | – | – | 06.08.2020 | 0 €2025 |
| UÜ KT24 | – | – | 06.08.2020 | 0 €2025 |
| UÜ KT25 | – | – | 06.08.2020 | 0 €2025 |
| UÜ KT26 | – | – | 06.08.2020 | 0 €2025 |
| UÜ KT27 | – | – | 06.08.2020 | 0 €2025 |
| UÜ KT28 | – | – | 06.08.2020 | 0 €2025 |
Lisaks veel 30 osalust.
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (3)
-
Kunda Trans OÜ 60 %
-
Marcotem Osaühing 40 %
Osalused ja nende osalused (50)
Näita kõiki (50)
Skeem
LEI 984500AFD7FEB8B0SF94
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Viru-Nigula vald 50 tk
- 16. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Viru-Nigula vald 21,8 %
- 18. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Viru-Nigula vald 1 587 245 €
- 89. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Energeetika 45 804 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
25.06.2023Muutmiskanne Ä 50151739 / 5
-
21.12.2021Kommertspandi muutmiskanne K 50151739 / 4
-
06.12.2021Kommertspandi avamiskanne K 50151739 / M2
-
11.09.2020Muutmiskanne Ä 50151739 / 2
-
11.09.2020Kommertspandi avamiskanne K 50151739 / 3
-
10.09.2020Kommertspandi avamiskanne K 50151739 / M1
-
05.08.2020Esmakanne Ä 50151739
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 04.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 23.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 12.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 14.06.2022 | Väikeettevõtja |