OÜ Alevis
Registrisse kantud 16027596OÜ Alevis (registrikood 16027596) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 94 259 eurot ja puhaskasum 8 231 eurot, bilansimaht 20 099 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Arbo Levandi. Juhatuse liige on Arbo Levandi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.08.2020 (6 a 2 k) · Sambliku tn 38, Tallinn, 10912
Registriandmed KMKR EE102279849 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102279849
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 8,7 % | 2024: -3,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 46,3 % | 2024: -51,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,4 % | 2024: 75,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,6 | 2024: 4,1 |
| Müügitulu kasv | −38,4 % | 2024: +281,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 94 259 | 153 105 | 40 186 | 44 944 | 48 081 |
| Puhaskasum | 8 231 | -4 897 | -1 360 | 13 286 | 4 |
| Käibevara | 20 099 | 12 643 | 16 363 | 17 514 | 7 203 |
| Põhivara | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 20 099 | 12 643 | 16 363 | 17 514 | 7 203 |
| Kohustised kokku | 2 335 | 3 110 | 1 934 | 1 724 | 4 699 |
| Omakapital | 17 764 | 9 533 | 14 429 | 15 790 | 2 504 |
| Kasumimarginaal | 8,7 % | -3,2 % | -3,4 % | 29,6 % | 0,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 20 099 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 335 € · 11,6 %
- Omakapital 17 764 € · 88,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 11,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 035 € | 1 402 € | 49 043 € | 1 |
| II kv 2026 | 3 945 € | 1 339 € | 42 175 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 425 € | 1 318 € | 12 387 € | 1 |
| IV kv 2025 | 7 832 € | 1 337 € | 44 257 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 862 € | 1 337 € | 20 735 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 537 € | 1 337 € | 10 356 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 244 € | 1 246 € | 20 254 € | 1 |
| IV kv 2024 | 3 369 € | 1 182 € | 35 858 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 345 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 467 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 34,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 8,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 16 348 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 899 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSambliku tn 38, Tallinn, 10912
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50152219 / 3
-
04.09.2020Muutmiskanne Ä 50152219 / 2
-
01.09.2020Muutmiskanne Ä 50152219 / M1
-
12.08.2020Esmakanne Ä 50152219
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 13.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 20.03.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 17.03.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 11.05.2022 | Väikeettevõtja |