Kalsoni OÜ
Registrisse kantud 16028087Kalsoni OÜ (registrikood 16028087) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Vanaussaia küla, tegevusala muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus (EMTAK 01251). 2025. aasta müügitulu oli 6 084 eurot ja puhaskasum 903 eurot, bilansimaht 52 354 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Reelika Päädam. Juhatuse liige on Reelika Päädam. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.08.2020 (6 a 2 k) · Liivaoru, Vanaussaia küla, 60425
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 14,8 % | 2024: 43,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,7 % | 2024: 5,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 99,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 10,4 |
| Müügitulu kasv | +4,1 % | 2024: +20,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 084 | 5 842 | 4 840 | 4 558 | 5 514 | – |
| Puhaskasum | 903 | 2 554 | 35 960 | 4 032 | 7 155 | 0 |
| Käibevara | 5 445 | 3 482 | 2 361 | 3 629 | 13 099 | 30 000 |
| Põhivara | 46 909 | 48 305 | 47 322 | 51 234 | 43 656 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 52 354 | 51 787 | 49 683 | 54 863 | 56 755 | 30 000 |
| Kohustised kokku | 0 | 336 | 36 | 41 176 | 47 100 | 0 |
| Omakapital | 52 354 | 51 451 | 49 647 | 13 687 | 9 655 | 30 000 |
| Kasumimarginaal | 14,8 % | 43,7 % | 743,0 % | 88,5 % | 129,8 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 5 445 € · 10,4 %
- Põhivara 46 909 € · 89,6 %
- Omakapital 52 354 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 89,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 286 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 170 € | 0 |
| I kv 2025 | 229 € | 0 € | 641 € | 0 |
| IV kv 2024 | 706 € | 0 € | 4 188 € | 0 |
| III kv 2024 | 109 € | 0 € | 992 € | 0 |
| II kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 29 € | 0 € | 160 € | 0 |
| IV kv 2023 | 433 € | 0 € | 3 152 € | 0 |
III kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 95 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Reelika Päädam
- Tartu linn, Aardla tn 17 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLiivaoru, Vanaussaia küla, 60425
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 397 |
| Toetused kokku | 397 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 397 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50152269 / 4
-
21.06.2022Muutmiskanne Ä 50152269 / 3
-
11.04.2022Muutmiskanne Ä 50152269 / 2
-
12.08.2020Esmakanne Ä 50152269
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 31.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 21.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.06.2021 | Mikroettevõtja |