Charki Production OÜ
Registrisse kantud Esindaja kinnitatud 16030138Charki Production OÜ (registrikood 16030138) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Vidruka küla, tegevusala liha- ja linnulihatoodete tootmine (EMTAK 10131). 2025. aasta müügitulu oli 88 722 eurot ja puhaskasum 1 506 eurot, bilansimaht 14 850 eurot. Juhatuse liige on Hermo Pruunlepp. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Ettevõtte enda sõnul: Charki on Läänemaal tegutsev Eesti väiketootja, kes valmistab vinnutatud veise- ja sealiha. Valikus on erinevate maitsetega väiksemad pakid, 500 g megapakid ja…. Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.08.2020 (6 a 2 k) · Töökoja, Vidruka küla, 90818
Esindaja kinnitatud Smart-ID-ga
Mida kontrolliti
- Kinnitaja isik tuvastati Smart-ID-ga 05.10.2026.
- Äriregistrist kontrolliti, et ta on Charki Production OÜ juhatuse liige ehk ettevõtte esindaja.
- Isikukoodi Adre ei salvesta.
Ettevõtte enda teksti eest vastutab ettevõte. Registriandmed tulevad äriregistrist ja jäävad lehele muutmata.
Charki on Läänemaal tegutsev Eesti väiketootja, kes valmistab vinnutatud veise- ja sealiha.
Registriandmed KMKR EE102553345 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102553345
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Liha- ja linnulihatoodete tootmine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Ettevõttest
Charki on Läänemaal tegutsev Eesti väiketootja, kes valmistab vinnutatud veise- ja sealiha. Valikus on erinevate maitsetega väiksemad pakid, 500 g megapakid ja kinkekomplektid. Ettevõtetele pakume ka ärikingitusi ning oma logoga toodete ja kinkekomplektide lahendusi. Charki tooteid saab tellida üle Eesti charki.eu e-poest ning teeme koostööd ka jaemüüjate ja edasimüüjatega.
- Vinnutatud veiseliha
- Vinnutatud sealiha
- Vinnutatud liha kinkekomplektid
- Ettevõtete ärikingitused ja oma logoga tooted
- 1. Vinnutatud liha hulgimüük ja edasimüük
- Ulatus
- üle Eesti
- Teenindamise keeled
- eesti, inglise
- Lahtiolekuajad
-
- E09:00–17:00
- T09:00–17:00
- K09:00–17:00
- N09:00–17:00
- R09:00–17:00
Kõik read kinnitas ettevõte 05.10.2026.
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,7 % | 2024: -2,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 29,3 % | 2024: -142,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 34,6 % | 2024: 17,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,4 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | +46,0 % | 2024: +34,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 88 722 | 60 749 | 45 032 | 53 884 | 13 690 |
| Puhaskasum | 1 506 | -1 622 | 549 | 1 039 | 1 170 |
| Käibevara | 13 651 | 4 681 | 4 589 | 7 768 | 8 838 |
| Põhivara | 1 199 | 1 699 | 2 074 | 2 524 | 575 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 14 850 | 6 380 | 6 663 | 10 292 | 9 413 |
| Kohustised kokku | 9 708 | 5 244 | 3 905 | 8 083 | 8 243 |
| Omakapital | 5 142 | 1 136 | 2 758 | 2 209 | 1 170 |
| Kasumimarginaal | 1,7 % | -2,7 % | 1,2 % | 1,9 % | 8,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 13 651 € · 91,9 %
- Põhivara 1 199 € · 8,1 %
- Lühiajalised kohustised 9 708 € · 65,4 %
- Omakapital 5 142 € · 34,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 65,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 8,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 10 727 € | 1 |
| II kv 2026 | 584 € | 0 € | 12 939 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 470 € | 929 € | 17 511 € | 1 |
| IV kv 2025 | 4 722 € | 2 126 € | 25 023 € | 1 |
| III kv 2025 | 5 954 € | 2 787 € | 26 854 € | 1 |
| II kv 2025 | 3 726 € | 1 565 € | 24 983 € | 2 |
| I kv 2025 | 2 250 € | 785 € | 17 730 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 961 € | 1 027 € | 18 569 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 576 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Charki Grupp OÜ 25 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
T481
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubKvaliteetne vinnutatud liha
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.04.2025Muutmiskanne Ä 50152485 / 7
-
21.04.2025Muutmiskanne Ä 50152485 / 6
-
22.11.2024Muutmiskanne Ä 50152485 / 5
-
19.01.2024Muutmiskanne Ä 50152485 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50152485 / 3
-
18.05.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50152485 / 2
-
17.08.2020Esmakanne Ä 50152485
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 31.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 16.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 25.08.2022 | Väikeettevõtja |