Köitegaraaž OÜ
Registrisse kantud 16036282Köitegaraaž OÜ (registrikood 16036282) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muusika- ja kunstiõpe (EMTAK 85521). 2025. aasta müügitulu oli 16 989 eurot ja puhaskasum 2 040 eurot, bilansimaht 19 278 eurot. Juhatuse liikmed on Lennart-Jaak Mänd (Ment), Maarja Roolaht, Rünno Kulver. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.08.2020 (6 a 1 k) · Pärnu mnt 154, Tallinn, 11317
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muusika- ja kunstiõpe
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 12,0 % | 2024: -24,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 11,5 % | 2024: -25,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,0 % | 2024: 95,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 11,9 | 2024: 19,5 |
| Müügitulu kasv | +3,9 % | 2024: −3,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +23,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 16 989 | 16 349 | 16 924 | 15 094 | 14 096 | 5 905 |
| Puhaskasum | 2 040 | -3 949 | 3 307 | 2 451 | 8 347 | 5 681 |
| Käibevara | 18 463 | 15 677 | 20 618 | 17 705 | 15 048 | 5 681 |
| Põhivara | 815 | 815 | 815 | 815 | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 19 278 | 16 492 | 21 433 | 18 520 | 15 048 | 5 681 |
| Kohustised kokku | 1 551 | 805 | 1 647 | 2 041 | 1 020 | – |
| Omakapital | 17 727 | 15 687 | 19 786 | 16 479 | 14 028 | 5 681 |
| Kasumimarginaal | 12,0 % | -24,2 % | 19,5 % | 16,2 % | 59,2 % | 96,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 18 463 € · 95,8 %
- Põhivara 815 € · 4,2 %
- Lühiajalised kohustised 1 551 € · 8,0 %
- Omakapital 17 727 € · 92,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 11,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 8,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 4,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 174 € | 3 507 € | 0 € | 2 |
| II kv 2026 | 2 620 € | 2 901 € | 0 € | 2 |
| I kv 2026 | 1 616 € | 1 790 € | 0 € | 2 |
| IV kv 2025 | 907 € | 1 016 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 844 € | 942 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 902 € | 1 010 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 553 € | 623 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 894 € | 1 002 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 058 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 169 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 110,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 124 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Rünno Kulver
- Osaühing ID Lam Juhatuse liige
- Studio IKIGI OÜ Osanik
- RVision OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ krars Osanik
-
Maarja Roolaht
- Studio IKIGI OÜ Osanik
- Tsirkusepood OÜ Tegelik kasusaaja
- Flaamos OÜ Tegelik kasusaaja
-
Lennart-Jaak Mänd (Ment)
- Studio IKIGI OÜ Osanik
- Mittetulundusühing Eesti Instituut Juhatuse liige
- MITTETULUNDUSÜHING EESTI KÖITEKUNSTNIKE ÜHENDUS Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 593 | 5 164 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- VÄLISMINISTEERIUM · maksed 567 €
- Eesti Kunstiakadeemia · maksed 480 €
- Tallinna Tehnikaülikool · maksed 425 €
- Kiili Vallavalitsus · maksed 121 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50153141 / 3
-
05.04.2023Muutmiskanne Ä 50153141 / 2
-
25.08.2020Esmakanne Ä 50153141
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 31.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 12.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 13.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.06.2021 | Väikeettevõtja |