Repin OÜ
Registrisse kantud 16036655Repin OÜ (registrikood 16036655) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Sõrve küla, tegevusala kunstialane loometegevus (EMTAK 90031). 2023. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 0 eurot, bilansimaht 12 132 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Piret Asser. Juhatuse liikmed on Rene Lõiveke, Piret Asser. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.08.2020 (6 a 1 k) · Urva tee 2, Sõrve küla, 76908
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kunstialane loometegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | – | 2022: -2,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2022: -3,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 20,8 % | 2022: 20,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2022: – |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2022: +413,3 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 3 275 | 638 |
| Puhaskasum | 0 | -81 | 103 |
| Käibevara | 12 132 | 12 132 | 10 405 |
| Põhivara | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 12 132 | 12 132 | 10 405 |
| Kohustised kokku | 9 610 | 9 610 | 7 802 |
| Omakapital | 2 522 | 2 522 | 2 603 |
| Kasumimarginaal | – | -2,5 % | 16,1 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 12 132 € · 100,0 %
- Pikaajalised kohustised 9 610 € · 79,2 %
- Omakapital 2 522 € · 20,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 79,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2023Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2023 | 5 € | 0 € | 242 € | 0 |
| IV kv 2022 | 32 € | 0 € | 287 € | 0 |
| III kv 2022 | 85 € | 0 € | 962 € | 0 |
| II kv 2022 | 68 € | 0 € | 1 202 € | 0 |
| I kv 2022 | 0 € | 0 € | 2 294 € | 0 |
II kv 2023 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Rene Lõiveke
- Imbrex Ehitus OÜ Juhatuse liige
- Priscus Invest OÜ Tegelik kasusaaja
- Imbrex Property OÜ Juhatuse liige
- Merone Invest OÜ Juhatuse liige
-
Piret Asser
- EESTI KARDIOLOOGIDE SELTS Tegelik kasusaaja
- Priscus Invest OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemUrva tee 2, Sõrve küla, 76908
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50153182 / 5
-
08.11.2021Muutmiskanne Ä 50153182 / 4
-
03.11.2020Ümberkujundamiskanne Ä 50153182 / 3
-
27.10.2020Muutmiskanne Ä 50153182 / 2
-
26.08.2020Esmakanne Ä 50153182
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 22.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 10.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.04.2022 | Väikeettevõtja |