Absolute B2B OÜ
Registrisse kantud 16040013Absolute B2B OÜ (registrikood 16040013) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 46 751 eurot ja puhaskasum 1 163 eurot, bilansimaht 12 290 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Liina Tromm. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Liina Tromm. Maksuvõlg on 116,99 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.08.2020 (6 a 1 k) · Tornimäe tn 7, Tallinn, 10145
Registriandmed KMKR EE102287268 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102287268
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,5 % | 2024: 2,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 13,4 % | 2024: 12,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 70,4 % | 2024: 91,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,8 | 2024: 8,9 |
| Müügitulu kasv | +38,3 % | 2024: +11,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 46 751 | 33 801 | 30 295 | 12 384 | 38 192 |
| Puhaskasum | 1 163 | 964 | 2 440 | -542 | 2 119 |
| Käibevara | 10 147 | 5 951 | 6 464 | 3 202 | 3 689 |
| Põhivara | 2 143 | 2 198 | 823 | 878 | 933 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 12 290 | 8 149 | 7 287 | 4 080 | 4 622 |
| Kohustised kokku | 3 643 | 665 | 767 | – | – |
| Omakapital | 8 647 | 7 484 | 6 520 | 4 080 | 4 622 |
| Kasumimarginaal | 2,5 % | 2,9 % | 8,1 % | -4,4 % | 5,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 10 147 € · 82,6 %
- Põhivara 2 143 € · 17,4 %
- Lühiajalised kohustised 3 643 € · 29,6 %
- Omakapital 8 647 € · 70,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 29,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 17,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 458 € | 0 € | 11 854 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 448 € | 0 € | 11 937 € | 0 |
| I kv 2026 | 3 546 € | 0 € | 18 392 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 883 € | 0 € | 10 890 € | 0 |
| III kv 2025 | 901 € | 0 € | 8 422 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 346 € | 0 € | 11 361 € | 0 |
| I kv 2025 | 224 € | 0 € | 10 326 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 654 € | 0 € | 11 690 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 486 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 951 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 07.10.2026 116,99 €
- 29.09.2026 166,99 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| China-Europe Sourcing & Logistics OÜ | 33,33 % | 833 € | 02.09.2023 | 15 €2023 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAbsoluutselt parimad teenused - B2B müügi- ja ostujuhtimine, turundus, äriarendus, rahvusvahelised koostööprojektid, sotsiaalmeedia sisuloome.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50153542 / 3
-
01.09.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50153542 / 2
-
31.08.2020Esmakanne Ä 50153542
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |