MH-Con OÜ
Registrisse kantud 16055517MH-Con OÜ (registrikood 16055517) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Kuressaare linn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 59 839 eurot ja puhaskasum 21 144 eurot, bilansimaht 102 519 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mario Heldemeel. Juhatuse liige on Mario Heldemeel. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.09.2020 (6 a 1 k) · Ida tn 19, Kuressaare linn, 93811
Registriandmed KMKR EE102290417 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102290417
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 35,3 % | 2024: 53,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 27,0 % | 2024: 53,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,3 % | 2024: 93,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 9,2 | 2024: 12,5 |
| Müügitulu kasv | +5,3 % | 2024: +64,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 59 839 | 56 834 | 34 521 | 40 832 | 58 801 |
| Puhaskasum | 21 144 | 30 506 | 7 868 | 8 126 | 10 343 |
| Käibevara | 70 206 | 46 077 | 17 092 | 16 070 | 171 |
| Põhivara | 32 313 | 14 713 | 12 735 | 18 034 | 22 008 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 102 519 | 60 790 | 29 827 | 34 104 | 22 179 |
| Kohustised kokku | 24 277 | 3 692 | 3 235 | 15 380 | 9 335 |
| Omakapital | 78 242 | 57 098 | 26 592 | 18 724 | 12 844 |
| Kasumimarginaal | 35,3 % | 53,7 % | 22,8 % | 19,9 % | 17,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 70 206 € · 68,5 %
- Põhivara 32 313 € · 31,5 %
- Lühiajalised kohustised 7 603 € · 7,4 %
- Pikaajalised kohustised 16 674 € · 16,3 %
- Omakapital 78 242 € · 76,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 9,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 23,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 31,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 177 € | 1 157 € | 17 141 € | 1 |
| II kv 2026 | 3 141 € | 386 € | 15 450 € | 1 |
| I kv 2026 | 4 444 € | 800 € | 17 325 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 948 € | 903 € | 15 289 € | 1 |
| III kv 2025 | 3 275 € | 903 € | 13 875 € | 1 |
| II kv 2025 | 3 676 € | 903 € | 14 820 € | 1 |
| I kv 2025 | 4 103 € | 871 € | 18 255 € | 1 |
| IV kv 2024 | 3 584 € | 806 € | 14 190 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 392 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 386 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 27,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 24,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 714 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 742 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemIda tn 19, Kuressaare linn, 93811
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50155198 / 3
-
29.09.2020Muutmiskanne Ä 50155198 / 2
-
17.09.2020Esmakanne Ä 50155198
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 21.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 07.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 15.04.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 18.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 17.05.2022 | Mikroettevõtja |