DeFIS OÜ

Registrisse kantud 16064539
☆ Jälgi

DeFIS OÜ (registrikood 16064539) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Haaslava küla, tegevusala päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus (EMTAK 96231). 2025. aasta müügitulu oli 10 811 eurot ja puhaskasum 4 056 eurot, bilansimaht 17 538 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 30.09.2020 (6 a 0 k) · Uus-Nõmme tee 6, Haaslava küla, 62107

Müügitulu 2025
11 tuh €
↑ +60 % vs 2024
Puhaskasum 2025
4 056 €
↑ +2 128 % vs 2024
Töötajad (III kv 2026)
0
sama mis II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE102633210 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE102633210
Osakapital
2 500 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 07.05.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus
EMTAK 96231
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
17 538 €
↓ −6,4 % vs 2024
Omakapital 2025
9 056 €
↑ +81 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-2,5k02,5k5k7,5k10k12,5k20212022202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal 37,5 % 2024: -3,0 %
Omakapitali tootlus (ROE) 44,8 % 2024: -4,0 %
Omakapitali osakaal varadest 51,6 % 2024: 26,7 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 24,3 2024: 882,3
Müügitulu kasv +60,0 % 2024: −28,4 %
Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021
Müügitulu 10 811 6 758 9 442 3 616 9 010
Puhaskasum 4 056 -200 2 322 316 62
Käibevara 3 938 3 529 2 187 432 62
Põhivara 13 600 15 200 15 200 – –
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 17 538 18 729 17 387 432 62
Kohustised kokku 8 482 13 729 14 687 54 –
Omakapital 9 056 5 000 2 700 378 62
Kasumimarginaal 37,5 % -3,0 % 24,6 % 8,7 % 0,7 %

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 17 538 €
  • Käibevara 3 938 € · 22,5 %
  • Põhivara 13 600 € · 77,5 %
Rahastus 17 538 €
  • Lühiajalised kohustised 162 € · 0,9 %
  • Pikaajalised kohustised 8 320 € · 47,4 %
  • Omakapital 9 056 € · 51,6 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 24,3
Kohustised ÷ bilansimaht 48,4 %
Põhivara osakaal bilansimahust 77,5 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Müügitulu tegevusalade lõikes 2025

  • 96231 Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus põhitegevus 7 554 €
  • 85519 Muu spordiõpe 3 257 €

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
130 €
↓ −24 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
0
2025: 0 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
0100200300400500IV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

05001k1,5k2k2,5k3kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 130 € 0 € 2 624 € 0
II kv 2026 172 € 0 € 1 828 € 0
I kv 2026 440 € 0 € 2 987 € 0
IV kv 2025 208 € 0 € 2 801 € 0
III kv 2025 116 € 0 € 2 530 € 0
II kv 2025 357 € 0 € 2 629 € 0
I kv 2025 444 € 0 € 2 898 € 0
IV kv 2024 57 € 0 € 2 467 € 0

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)43 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)0 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest0,0 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive5,0 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)875 €
Hinnanguline keskmine brutopalk–

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Pavel Semenov
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 30.09.2020
Natalia Gonchar
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 28.05.2026

Tegelikud kasusaajad

Pavel Semenov
Otsene osalus · Eesti · alates 30.09.2020

Osanikud

Pavel Semenov
2 500 € · 100 % · ainuomand · alates 01.09.2023
Uus-Nõmme tee 6, Haaslava küla, 62107
Juhata: 58.331023, 26.802078

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avalik raha aastate lõikes

Toetused Müük avalikule sektorile
01k2k3k4k5k20252026
Rida, € 2026 2025
Müük avalikule sektorile 4 799 3 999
Toetused kokku 0 0

Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.

Suurimad maksjad 2026

  • Eesti Maaülikooli Spordiklubi · maksed 4 799 €

Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 28.05.2026
    Muutmiskanne Ä 50156191 / 9
  • 29.04.2026
    Muutmiskanne Ä 50156191 / 8
  • 09.09.2025
    Muutmiskanne Ä 50156191 / 7
  • 25.08.2025
    Muutmiskanne Ä 50156191 / M4
  • 25.06.2025
    Muutmiskanne Ä 50156191 / 6
  • 19.06.2025
    Muutmiskanne Ä 50156191 / M3
  • 07.11.2024
    Muutmiskanne Ä 50156191 / 5
  • 05.11.2024
    Muutmiskanne Ä 50156191 / M2
  • 01.09.2023
    Muutmiskanne Ä 50156191 / 4
  • 16.08.2022
    Muutmiskanne Ä 50156191 / 3
  • 15.02.2022
    Muutmiskanne Ä 50156191 / 2
  • 30.09.2020
    Esmakanne Ä 50156191

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 07.05.2026 Mikroettevõtja
2024 16.06.2025 Mikroettevõtja
2023 18.02.2024 Väikeettevõtja
2022 17.12.2023 Väikeettevõtja
2021 17.12.2023 Väikeettevõtja