Novert OÜ
Registrisse kantud 16076809Novert OÜ (registrikood 16076809) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tammiku küla, tegevusala veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus (EMTAK 43222). 2025. aasta müügitulu oli 436 018 eurot ja puhaskasum 1 567 eurot, bilansimaht 105 304 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tarmo Lüütsepp. Juhatuse liikmed on Tarmo Lüütsepp, Merli Lüütsepp. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.10.2020 (6 a 0 k) · Kase, Tammiku küla, 49012
Registriandmed KMKR EE102405257 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102405257
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,4 % | 2024: -2,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,6 % | 2024: -26,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 32,5 % | 2024: 57,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 1,6 |
| Müügitulu kasv | +42,0 % | 2024: −9,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 436 018 | 307 060 | 339 489 | 117 942 | 74 866 |
| Puhaskasum | 1 567 | -8 793 | 30 783 | 7 637 | 539 |
| Käibevara | 83 847 | 36 634 | 49 891 | 12 709 | 5 759 |
| Põhivara | 21 457 | 20 056 | 17 098 | 6 730 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 105 304 | 56 690 | 66 989 | 19 439 | 5 759 |
| Kohustised kokku | 71 071 | 24 023 | 25 530 | 8 762 | 2 720 |
| Omakapital | 34 233 | 32 667 | 41 459 | 10 677 | 3 039 |
| Kasumimarginaal | 0,4 % | -2,9 % | 9,1 % | 6,5 % | 0,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 83 847 € · 79,6 %
- Põhivara 21 457 € · 20,4 %
- Lühiajalised kohustised 70 466 € · 66,9 %
- Pikaajalised kohustised 605 € · 0,6 %
- Omakapital 34 233 € · 32,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 67,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 20,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 11 076 € | 8 975 € | 131 899 € | 4 |
| II kv 2026 | 13 270 € | 8 173 € | 132 379 € | 4 |
| I kv 2026 | 15 655 € | 10 436 € | 91 997 € | 4 |
| IV kv 2025 | 19 252 € | 9 275 € | 175 915 € | 5 |
| III kv 2025 | 10 527 € | 5 927 € | 110 210 € | 4 |
| II kv 2025 | 10 759 € | 7 134 € | 73 281 € | 3 |
| I kv 2025 | 12 764 € | 7 886 € | 61 437 € | 4 |
| IV kv 2024 | 9 528 € | 7 955 € | 52 832 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 692 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 992 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 81,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 8,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 43 966 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 438 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKase, Tammiku küla, 49012
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Põltsamaa vald 700 000 €
- 12. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Põltsamaa vald 42,0 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 1 214 | 1 689 |
| Müük avalikule sektorile | 2 078 | 1 118 |
| Toetused kokku | 1 214 | 1 689 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Anne Saun · maksed 2 078 €
- Eesti Töötukassa · toetus 1 214 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta-
Tartu Linnavalitsus · 21.04.2026 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50157481 / 6
-
22.10.2021Muutmiskanne Ä 50157481 / 5
-
01.03.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50157481 / 4
-
27.11.2020Ümberkujundamiskanne Ä 50157481 / 3
-
25.11.2020Muutmiskanne Ä 50157481 / 2
-
15.10.2020Esmakanne Ä 50157481
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 21.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 03.06.2022 | Mikroettevõtja |