ITSources OÜ
Registrisse kantud 16077826ITSources OÜ (registrikood 16077826) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 476 050 eurot ja puhaskasum -340 173 eurot, bilansimaht 17 558 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Oleksandr Humirov. Juhatuse liige on Oleksandr Humirov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.10.2020 (6 a 0 k) · Vesivärava tn 50-201, Tallinn, 10152
Registriandmed KMKR EE102317798 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102317798
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -71,5 % | 2024: 34,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1 937,4 % | 2024: 97,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 99,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 1 563,1 |
| Müügitulu kasv | −53,1 % | 2024: +142,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 476 050 | 1 015 400 | 418 500 | 1 245 100 | 788 150 |
| Puhaskasum | -340 173 | 350 106 | -1 737 | 8 608 | 754 |
| Käibevara | 17 558 | 357 960 | 7 625 | 9 362 | 754 |
| Põhivara | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 17 558 | 357 960 | 7 625 | 9 362 | 754 |
| Kohustised kokku | 0 | 229 | – | – | – |
| Omakapital | 17 558 | 357 731 | 7 625 | 9 362 | 754 |
| Kasumimarginaal | -71,5 % | 34,5 % | -0,4 % | 0,7 % | 0,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 17 558 € · 100,0 %
- Omakapital 17 558 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 219 € | 235 € | 487 662 € | 1 |
| II kv 2026 | 219 € | 235 € | 494 532 € | 1 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 441 562 € | 1 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 390 331 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 323 467 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 191 561 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 666 618 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 263 899 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 73 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 78 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 107,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 162 554 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 151 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 28. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 53,1 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50157588 / 3
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50157588 / 2
-
16.10.2020Esmakanne Ä 50157588
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 06.02.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 12.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 17.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 21.04.2022 | Väikeettevõtja |