Religrain OÜ
Registrisse kantud 16080076Religrain OÜ (registrikood 16080076) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Pudivere küla, tegevusala teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus (EMTAK 01111). 2025. aasta müügitulu oli 81 075 eurot ja puhaskasum 38 572 eurot, bilansimaht 158 196 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Reelika Preem. Juhatuse liige on Reelika Preem. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.10.2020 (5 a 11 k) · Liinemõisa, Pudivere küla, 46225
Registriandmed KMKR EE102403806 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102403806
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 47,6 % | 2024: -8,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 28,0 % | 2024: -9,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,2 % | 2024: 94,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,3 | 2024: 8,3 |
| Müügitulu kasv | −26,0 % | 2024: +165,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 81 075 | 109 594 | 41 265 | 29 968 | 6 600 | 0 |
| Puhaskasum | 38 572 | -9 161 | 62 496 | 33 948 | 12 064 | 0 |
| Käibevara | 87 184 | 44 090 | 41 440 | 20 525 | 9 064 | – |
| Põhivara | 71 012 | 60 558 | 67 428 | 25 487 | 3 000 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 158 196 | 104 648 | 108 868 | 46 012 | 12 064 | – |
| Kohustised kokku | 20 277 | 5 301 | 360 | – | – | – |
| Omakapital | 137 919 | 99 347 | 108 508 | 46 012 | 12 064 | – |
| Kasumimarginaal | 47,6 % | -8,4 % | 151,5 % | 113,3 % | 182,8 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 87 184 € · 55,1 %
- Põhivara 71 012 € · 44,9 %
- Lühiajalised kohustised 20 277 € · 12,8 %
- Omakapital 137 919 € · 87,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 12,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 44,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 1 269 € | 73 892 € | 0 |
| II kv 2026 | 2 082 € | 2 082 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 4 072 € | 2 224 € | 64 652 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 992 € | 1 550 € | 7 500 € | 1 |
| III kv 2025 | 4 192 € | 1 996 € | 25 275 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 305 € | 1 329 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 5 636 € | 5 725 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 4 961 € | 3 659 € | 109 594 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 423 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 24 631 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Reelika Preem
- Mittetulundusühing Nelikand Tegelik kasusaaja
- Relicos OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLiinemõisa, Pudivere küla, 46225
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 10 116 | 57 291 |
| Toetused kokku | 10 116 | 57 291 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 10 116 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50157846 / 3
-
31.01.2023Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50157846 / 2
-
20.10.2020Esmakanne Ä 50157846
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 10.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 08.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 25.09.2022 | Mikroettevõtja |