Start Autokool OÜ
Registrisse kantud 16083608Start Autokool OÜ (registrikood 16083608) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala sõiduõpe (EMTAK 85531). 2025. aasta müügitulu oli 347 505 eurot ja puhaskasum 31 741 eurot, bilansimaht 138 723 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Vadim Kolerov. Juhatuse liige on Vadim Kolerov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.10.2020 (5 a 11 k) · Õismäe tee 56, Tallinn, 13512
Registriandmed KMKR EE102625082 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102625082
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Sõiduõpe
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 9,1 % | 2024: 7,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 51,1 % | 2024: 37,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 44,8 % | 2024: 71,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 0,3 |
| Müügitulu kasv | +56,9 % | 2024: +112,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 347 505 | 221 542 | 104 349 | 24 787 | 201 |
| Puhaskasum | 31 741 | 16 356 | 22 703 | 5 872 | -183 |
| Käibevara | 20 125 | 5 828 | 3 975 | 5 688 | 201 |
| Põhivara | 118 598 | 55 596 | 24 955 | 0 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 138 723 | 61 424 | 28 930 | 5 688 | 201 |
| Kohustised kokku | 76 551 | 17 583 | 1 839 | 0 | 384 |
| Omakapital | 62 172 | 43 841 | 27 091 | 5 688 | -183 |
| Kasumimarginaal | 9,1 % | 7,4 % | 21,8 % | 23,7 % | -91,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 20 125 € · 14,5 %
- Põhivara 118 598 € · 85,5 %
- Lühiajalised kohustised 25 974 € · 18,7 %
- Pikaajalised kohustised 50 577 € · 36,5 %
- Omakapital 62 172 € · 44,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 55,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 85,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 18 430 € | 8 018 € | 110 829 € | 6 |
| II kv 2026 | 18 611 € | 4 782 € | 97 999 € | 7 |
| I kv 2026 | 15 814 € | 4 342 € | 79 084 € | 4 |
| IV kv 2025 | 13 733 € | 6 605 € | 87 097 € | 5 |
| III kv 2025 | 21 209 € | 5 259 € | 97 075 € | 5 |
| II kv 2025 | 18 511 € | 4 871 € | 92 497 € | 4 |
| I kv 2025 | 11 552 € | 6 316 € | 61 829 € | 5 |
| IV kv 2024 | 15 653 € | 7 185 € | 66 648 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 6 143 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 673 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 43,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 36 943 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 857 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Vadim Kolerov
- Driving course OÜ Tegelik kasusaaja
- Vortex Fusion OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISTäienduskoolitus (EHIS)
-
Mootorsõidukijuhi koolitusasutuse tegevusluba (A, A1, A2, AM, B) Ehitajate tee 108149 · alates 01.10.2021
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 15. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Haridus 56,9 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 110 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Lääne-Harju Vallavalitsus · maksed 1 110 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.03.2024Muutmiskanne Ä 50158243 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50158243 / 2
-
26.10.2020Esmakanne Ä 50158243
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 10.04.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 26.02.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 02.09.2022 | Mikroettevõtja |