Studio2C OÜ
Likvideerimisel 16087121Studio2C OÜ (registrikood 16087121) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62201). 2025. aasta müügitulu oli 103 eurot ja puhaskasum -3 113 eurot, bilansimaht 762 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jose Manuel Robado Pineño. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Ettevõtte staatus äriregistris on likvideerimisel. Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.10.2020 (5 a 11 k) · Peterburi tee 4, Tallinn, 11411
Registriandmed KMKR EE102309832 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102309832
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutialased konsultatsioonid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -3 022,3 % | 2024: -0,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: -21,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -326,5 % | 2024: 63,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,2 | 2024: 2,7 |
| Müügitulu kasv | −99,4 % | 2024: −37,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 103 | 17 076 | 27 213 | 20 246 | 9 327 |
| Puhaskasum | -3 113 | -136 | -175 | 911 | 17 |
| Käibevara | 754 | 988 | 1 545 | 1 343 | 240 |
| Põhivara | 8 | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 762 | 988 | 1 545 | 1 343 | 240 |
| Kohustised kokku | 3 250 | 363 | 784 | 415 | 223 |
| Omakapital | -2 488 | 625 | 761 | 928 | 17 |
| Kasumimarginaal | -3 022,3 % | -0,8 % | -0,6 % | 4,5 % | 0,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 754 € · 99,0 %
- Põhivara 8 € · 1,0 %
- Lühiajalised kohustised 3 250 € · 426,5 %
- Omakapital -2 488 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 426,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 170 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 386 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 197 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 867 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 520 € | 0 |
| I kv 2025 | 307 € | 0 € | 1 767 € | 0 |
| IV kv 2024 | 920 € | 0 € | 8 525 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Varasemad isikud (1)
- Jose Manuel Robado Pineño · Juhatuse liige · kuni 16.10.2026
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
17.10.2026Staatus: R → L
-
16.10.2026Lõpetamiskanne Ä 50158639 / 7
-
16.10.2026Ametlikud Teadaanded: Osaühingu likvideerimismenetluse teade
-
16.10.2026Juhatusest lahkus Jose Manuel Robado Pineño
-
19.06.2026Muutmiskanne Ä 50158639 / 6
-
18.10.2023Muutmiskanne Ä 50158639 / 5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50158639 / 4
-
25.04.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50158639 / 3
-
10.12.2021Muutmiskanne Ä 50158639 / 2
-
30.10.2020Esmakanne Ä 50158639
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 19.02.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 05.04.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 18.02.2022 | Mikroettevõtja |